REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Allegro o połowę obniża ceny. Za chwilę rusza Smart! Week

Smart! Week od Allegro w tym roku potrwa od 13 do 22 maja. W tym czasie klienci będą mogli skorzystać z okazji dostępnych tylko w aplikacji, ale w cenach obniżonych do 50 proc., w tym jednej oferty dziennie tylko za 1 zł. Nowi użytkownicy Allegro Smart! mogą skorzystać z 8 darmowych dostaw, a ci, którzy chcą przez cały rok cieszyć się nielimitowanymi dostawami, mogą do 3 czerwca wykupić roczną subskrypcję aż o 20 zł taniej.

06.05.2024
20:07
Allegro o połowę obniży ceny. Za chwilę rusza Smart! Week
REKLAMA

Popularność różnego rodzaju programów lojalnościowych ciągle rośnie. Jak pokazują dane badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Allegro, ponad osiem na dziesięć osób jest ich aktywnymi użytkownikami, a aż 3/4 badanych deklaruje, że regularnie korzysta z maksymalnie 5 programów lojalnościowych.

REKLAMA

Polacy uwielbiają korzystać z programów lojalnościowych

Niemal co druga osoba deklaruje, że chętnie dołączy do kolejnych atrakcyjnych programów. Co badanych do tego przekonuje?

  • 83 proc. badanych wskazuje korzyści płynące z bycia częścią programów lojalnościowych.
  • 81 proc. badanych podaje, że jest to dobry sposób na oszczędzanie.
  • 82 proc. badanych wskazuje możliwość korzystania z aplikacji mobilnej.

Co piąty z nich sprawdza okazje i korzysta z programów w trakcie każdych zakupów.

Na te potrzeby konsumentów odpowiada Allegro i program lojalnościowy Allegro Smart!, dzięki któremu mogą korzystać z nielimitowanych dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru, a także dostaw kurierskich do domu oraz zwrotów - podaje Allegro.

Ponadto platforma wskazuje, że już za chwilę rusza festiwal zakupowy Smart! Week, który potrwa od 13 do 22 maja, podczas którego klienci zyskają szeroki wybór tysięcy produktów w cenach obniżonych do 50 proc. na Allegro. Co więcej, w oczekiwaniu na festiwal Smart! Week, platforma przygotowała specjalną rozgrzewkę dla swoich klientów i wiele wyjątkowych promocji, które będą dostępne od dziś do 12 maja, z rabatami do 50 proc.

Specjalne okazje dla dotychczasowych i nowych użytkowników

Według informacji platformy w trakcie festiwalu na użytkowników Allegro Smart! konsumenci posiadający tę usługę mogą zaoszczędzić około 600 zł rocznie na kosztach dostawy.

Codziennie do 22 maja, klienci Allegro Smart! mogą skorzystać z okazji dostępnych tylko w aplikacji, w cenach obniżonych nawet o 50 proc., włączając w to również jedną ofertę dziennie tylko za 1 zł. Część najlepszych ofert będzie dostępna od 10 maja przed oficjalnym startem tylko dla klientów z aktywną usługą - wskazuje Allegro.

Co więcej, wszyscy klienci, którzy nie mają aktywnej usługi:

  • Mogą skorzystać ze specjalnej promocji i aktywować Allegro Smart! za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów i oszczędzać podczas festiwalu Smart! Week! Klienci otrzymają aż 8 darmowych dostaw i zwrotów do wykorzystania przez 8 miesięcy i mogą sprawdzić korzyści płynące z usługi - promocja trwa do 3 czerwca. 
  • Mogą zakupić roczną subskrypcję Allegro Smart! aż o 20 zł taniej i cieszyć się nielimitowanymi dostawami do automatów paczkowych, punktów odbioru i dostaw kurierskich pod wskazany adres przez rok.

Więcej o Allegro można przeczytać poniżej:

Usługi dodatkowe od Allegro

Usługa Allegro Pay pozwala na odroczenie płatności aż o 30 dni, RRSO 0 proc. Dodatkowo, podczas festiwalu Allegro Smart! klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty aż 5 rat 0 proc. (RRSO 0 proc.) na zakupy na platformie powyżej 200 zł z metodą płatności Allegro Pay. Ta opcja będzie dostępna na ofertach oznaczonych Smart! Week i Smart! Only. 

Bezpieczny proces zakupowy zapewnia program Allegro Protect.

REKLAMA

Klienci mają pewność, że otrzymają rekompensatę w przypadku jakichkolwiek problemu z zamówieniem. Program obejmuje pomoc w komunikacji ze sprzedającymi oraz zwrot pieniędzy w ciągu 48 godz. od pozytywnego rozpatrzenia wniosku - informuje Allegro.

Do tegorocznego Smart! Weeka dołączył eBilet, który oferuje sięgające 30 proc. zniżki na najpopularniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe. W promocji znajdują się bilety na koncerty i festiwale, wystawy, imprezy sportowe oraz premiery nowych sezonów teatralnych.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA