REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Bank Pocztowy ogłasza promocję. Otwórz konto, a zatankujesz za darmo

Od lutego br. można skorzystać z nowej promocji Banku Pocztowego. Osoby, które otworzą konto osobiste wraz z kartą debetową, będą mogły liczyć na prezent. Trzeba tylko pamiętać, że akcja promocyjna trwa do końca kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Zobacz, co jeszcze trzeba zrobić, żeby zgarnąć kasę.

06.02.2024
20:51
Bank Pocztowy ogłasza promocję. Otwórz konto, a zatankujesz za darmo
REKLAMA

Jeden Klient może otrzymać do 300 zł w formie punktów w Programie i przeznaczyć je m.in. na vouchery do wybranych sklepów, na paliwo z CircleK czy bilety do kina.

REKLAMA

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać nagrodę?

W ramach Promocji Bezcenne 24 tysiące punktów Bank Pocztowy premiuje Klientów, którzy:

  • w okresie 01.02 - 30.04.2024 r. otworzą konto osobiste z kartą debetową z logo Poczty Polskiej, Wirtualną lub Biometryczną, którą zarejestrują w Programie Mastercard Bezcenne Chwile,
  • wyrażą zgodę na otrzymywanie drogą mailową wyciągów i korespondencji bankowej
  • zarejestrują kartę w programie Bezcenne Chwile,
  • zapłacą kartą min. 3 razy za zakupy premiowane w co najmniej jednym z Okresów Promocji,
  • Zapewnią wpływ na konto w wysokości min. 1 tys. zł w co najmniej jednym z Okresów Promocji.

Do otrzymania nagrody uprawnieni są klienci, którzy w okresie 01.01 - 31.01.2024 r. nie posiadali rachunku bankowego w Banku Pocztowym i spełnią warunki Promocji – informuje Bank Pocztowy.

Więcej wiadomości na temat banków można przeczytać poniżej:

Jakie nagrody może zgarnąć nowy klient banku?

Bank Pocztowy informuje, że od lutego do końca kwietnia 2024 r. na nowych Posiadaczy konta z kartą czeka aż 12 tys. nagród w Programie Bezcenne Chwile, po 8 tys. punktów każda (odpowiednik 100 zł). Wyczerpanie puli nagród może spowodować wcześniejsze zakończenie promocji. Nagrodzony Klient sam decyduje, na co przeznaczy otrzymane punkty, ponieważ w katalogu nagród do wyboru są m.in. vouchery do wybranych sklepów, na paliwo z CircleK, czy bilety do kina.

W ramach promocji zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów, które zaspokajają wszystkie potrzeby związane z codziennymi finansami, wygodne konto z aplikacją mobilną, płatnościami mobilnymi i Blikiem oraz szeroką siecią bezpłatnych bankomatów. Obecnie szczególnie dumni jesteśmy z naszej oferty kart płatniczych, wśród których znajduje się nowość - wyjątkowa karta stworzona w 82 proc. z materiału roślinnego, będąca głównym motywem  kampanii reklamowej, towarzyszącej promocji – komentuje Joanna Moskalik, p.o. Dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych i Usług Płatniczych Banku Pocztowego.

Moskalik tłumaczy, że oferują także kartę wirtualną oraz jedyną na polskim rynku kartę biometryczną. Nagrody w promocji o łącznej wartości do 300 zł są zatem miłym dodatkiem i zachętą do rozpoczęcia współpracy z Bankiem Pocztowym.

REKLAMA

Akcja Bezcenne 24 tysiące punktów będzie wspierana również kampanią reklamową w internecie oraz reklamą typu outdoor w komunikacji miejskiej w miejscowościach, w których zlokalizowane są placówki Banku Pocztowego. W mniejszych miejscowościach już od 1 lutego  pojawią się miniboardy – podaje bank.

Promocja Banku Pocztowego potrwa do 30 kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie internetowej Banku oraz w Regulaminie Promocji Bezcenne 24 tysiące punktów, dostępnym na stronie www.pocztowy.pl.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA