REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Allegro wprowadza Allegro Business Days

Allegro przestaje być platformą tylko dla klienta indywidualnego. Liczba firm robiących zakupy na tej platformie wzrosła o 20 proc. rdr. Dlatego z myślą o nich Allegro zorganizowało Business Days. Do 23 czerwca przedsiębiorcy mogą wybierać z tysięcy ofert w obniżonych cenach.

15.06.2024
20:01
Allegro wprowadza Allegro Business Days
REKLAMA

Zainteresowanie ofertą dla biznesu w ramach Allegro dynamicznie rośnie. W pierwszym kwartale 2024 r. liczba firm kupujących na Allegro wzrosła o 20 proc. w porównaniu z tym samym okresem rok temu. Dlatego Allegro wychodzi z ofertą do klientów firmowych.

REKLAMA

Allegro rozwija ofertę o Allegro Business Days

Odpowiadając na rosnące zainteresowanie zakupami B2B, Allegro rozwija swoją ofertę dla firm w ramach Allegro Business i po testowej edycji w marcu, oficjalnie wprowadza Allegro Business Days ⎼ dni specjalnych promocji dla firm. Kampania rozpoczęła się 10 czerwca i potrwa do 23 czerwca, dając przedsiębiorcom dostęp do setek tysięcy ofert w jeszcze niższych cenach. 

Ze specjalnych promocji można skorzystać, rejestrując bezpłatne konto firmowe na Allegro Business – odsłonie Allegro stworzonej dla przedsiębiorców. Odrębne konto firmowe pozwala łatwiej zarządzać zakupami realizowanymi w ramach prowadzonej działalności - informuje Allegro.

Platforma oferuje też szereg udogodnień:

  • widoczność cen netto,
  • rabaty na zakupy hurtowe,
  • korzystniejsze warunki odraczania płatności w ramach Allegro Pay Business.

Konto kupującego oferuje jednocześnie korzyści znane z kont indywidualnych:

  • nielimitowane dostawy,
  • darmowe zwroty w ramach subskrypcji Allegro Smart!
  • program ochrony kupujących ⎼ Allegro Protect. 

Coraz więcej firm jest zainteresowanych zakupami na platformach marketplace, co potwierdza wzrost liczby przedsiębiorców robiących zakupy firmowe na Allegro. Dlatego też dynamicznie rozwijamy ofertę Allegro Business, która skierowana jest właśnie do takich użytkowników - mówi Piotr Truszkowski, Head of Group B2B w Allegro.

Truszkowski twierdzi, że wprowadzone właśnie Allegro Business Days to biznesowa odsłona popularnej kampanii promocyjnej, która mamy nadzieję, przekona kolejnych przedsiębiorców do skorzystania z ich oferty dla firm. Podobnie jak w konsumenckiej edycji, część rabatów na topowe produkty pogłębianych jest przez samo Allegro.

Więcej wiadomości na temat Allegro można przeczytać poniżej:

Pierwsza kampania Allegro kierowana do klienta firmowego

Allegro Business Days to pierwsza kampania Allegro o takim zasięgu skierowana do kupującego firmowego. Promocje będą wspierane w spotach radiowych oraz w kampanii realizowanej w kanałach digital. Za realizację kampanii odpowiadają wewnętrzne zespoły Allegro oraz agencje The Makers, dom produkcyjny Moon oraz dom mediowy Starcom. 

REKLAMA

Allegro Business Days to dobra okazja dla małych i średnich przedsiębiorców przygotowujących się do sezonu letniego. Na naszej platformie dla biznesu znajdą oni szereg atrakcyjnych promocji dla swojej działalności - wskazuje Piotr Truszkowski.

I tłumaczy, że dzięki możliwości odroczenia płatności nawet o 60 dni w ramach Allegro Pay Business mogą spokojnie wejść w sezon, pokrywając koszt inwestycji z już zarobionych latem środków, co jest szczególnie istotne w wielu branżach, jak choćby budowlana, które wymagają istotnych nakładów finansowych jeszcze przed rozpoczęciem prac.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA