REKLAMA
  1. bizblog
  2. Podróże

3,5 tys. zł i lecisz prawie w kosmos! Niespodzianka od easyJet

Dla tych, których znudziły tradycyjne kalendarze adwentowe z czekoladkami, niskokosztowe linie lotnicze przygotowały kuszącą alternatywę.

09.11.2023
18:09
3,5 tys. zł i lecisz prawie w kosmos! Niespodzianka od easyJet
REKLAMA

Kalendarz adwentowy Advert(ure) jest inny niż wszystkie, nic dziwnego, że rozszedł się w oka mgnieniu. Ofertę, która zachwyci niejednego miłośnika latania, przygotowały brytyjskie niskokosztowe linie lotnicze easyJet. Dla odliczających do świąt przygotowano dwanaście szufladek z nietypowymi upominkami, takimi jak bilety lotnicze oraz dodatki do podróży.

REKLAMA

Więcej o liniach lotniczych przeczytacie w tych tekstach:

Loty do 150 miejsc

Co dokładnie kryją okienka kalendarza? Bilety lotnicze na cztery pary rejsów (tam i z powrotem), bagaż rejestrowany o wadze 23 kg, kupony na: wynajem samochodu, korzystanie z oferty pokładowej, a także wstęp do saloników na wybranych lotniskach. Gratką jest Złoty Bilet - ukryty w zaledwie czterech kalendarzach – czyli wakacyjny pakiet dla dwojga, obejmujący przeloty, transfer i hotel.

 class="wp-image-2282407"

Wiemy, że nasi klienci chcą w przyszłym roku wyruszyć w podróż i poznać więcej świata. Dlatego przywróciliśmy nasz wyprzedany kalendarz Advert(ure), który zawiera niesamowitą gamę prezentów podróżniczych, od lotów do ponad 150 miejsc docelowych easyJet do wyboru, po niezapomniane wakacje i korzyści, które ułatwiają podróżowanie w 2024 roku. To idealny kalendarz adwentowy dla poszukiwaczy przygód lub na prezent dla ukochanej osobie w okresie świątecznym - tłumaczy Antonio Shabbir, dyrektor ds. obsługi klienta w easyJet.

Ten kalendarz easyJet jest rozchwytywany

I choć za taką przygodę trzeba zapłacić aż 695 funtów (ok. 3,6 tys. zł), to linie wartość ukrytych w kalendarzu upominków wyceniają na 2 tys. funtów (ok. 10,2 tys. zł). Co ważne, przewoźnik łączy świąteczną atrakcję ze wsparciem charytatywnym, bo połowa dochodu ze sprzedaży zasili konto UNICEF.

REKLAMA
 class="wp-image-2282386"

Chętni wyraźnie dopisali. Sprzedaż ruszyła we wtorek 7 listopada i, podobnie jak w roku poprzednim, kalendarz rozszedł się w... niespełna 48 godz. W ubiegłym roku brytyjski lowcost easyJet przewiózł ponad 69 milionów pasażerów, a linia lotnicza posiada ponad 300 samolotów, które realizują loty na 1000 trasach do ponad 150 lotnisk w 35 krajach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA