REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Trzy miesiące za darmo. Żabka rozdaje dostępy do znanego serwisu streamingowego

Klienci Żabki mogą liczyć na kolejny bonus, bo sieć sklepów właśnie połączyła siły ze Spotify. Ci, co używają aplikacji Żappka i mają trochę punktów lojalnościowych, mogą skorzystać z darmowego dostępu do platformy z muzyką w wersji premium. A jak dostać taki bonusik? Apka to podstawa, a resztę chyba znacie.

16.01.2024
13:57
Trzy miesiące za darmo. Żabka rozdaje dostępy do znanego serwisu streamingowego
REKLAMA

Żabka obiecuje użytkownikom apki 3-miesięczne bezpłatne członkostwo Spotify Premium dla nowych użytkowników. W ten sposób można szybko i wygodnie uzyskać dostęp do cyfrowej platformy i korzystać z niej w duchu convenience. Zobaczcie jak to szybko ogarnąć.

REKLAMA

Co zrobić, żeby posłuchać darmowej muzy na Spotify?

Sieć sklepów tłumaczy, że aby uzyskać kod na Spotify Premium, należy założyć konto lub zalogować się w aplikacji Żappka. Następnie wymienić posiadane żappsy na kod od Spotify dostępny w sekcji Wszystko za żappsy. Darmowy kod można zdobyć także w grze Żabu, w której dostępny jest jako jedna z nagród.

Zdobyty kupon należy aktywować, dołączając do Spotify Premium na stronie internetowej www.spotify.com. Następnie otrzymany w aplikacji Żappka kod należy wprowadzić w polu Zweryfikuj swój kod. Od tego momentu można już cieszyć się 3 miesiącami Spotify Premium za darmo – informuje dyskonter.

Oferta Spotify Premium z Żabką obowiązuje do 22.12.2025 r. i dotyczy tylko nowych użytkowników planu Premium Individual. Po zakończeniu okresu próbnego opłata wyniesie 23,99 zł/miesiąc. Rezygnacja z usługi jest możliwa w dowolnym momencie.

Sklepy Żabka, podobnie jak Spotify, dołączyła do trendu Wrapped, udostępniając użytkownikom aplikacji Żappka podsumowanie ich zakupowego roku. Mogli się oni z niego dowiedzieć się, w którym sklepie Żabka najczęściej robili zakupy, ile razy w ciągu roku odwiedzili sklepy sieci oraz ile żappsów zdobyli w 2023 r. Sieć w podsumowaniu poinformowała także, że w minionym roku najchętniej odbieranym za żappsy produktem był hot dog.

Więcej wiadomości na temat zakupów można przeczytać poniżej:

A jak działa akcja „Wszystko za żappsy”?

„Wszystko za żappsy” to specjalna sekcja w aplikacji Żappka z ofertami od partnerów zewnętrznych. Została uruchomiona pod koniec kwietnia 2023 r. Bonusy są prezentowane w aplikacji Żappka w podobny sposób jak kupony umożliwiające wymianę żappsów na produkty z oferty Żabki. Benefity od partnerów będą się wyświetlać bezpośrednio po kliknięciu w kupon. Po jego aktywacji użytkownikowi aplikacji wyświetli się kupon z nagrodą, czyli z kodem promocyjnym oraz informacjami o sposobie odbioru benefitu u partnera.

Punkty lojalnościowe, czyli własnie żappsy, klient otrzymuje za zakupy w sklepach Żabka z aplikacją mobilną Żappka. Do tej pory Żappkę pobrało już ponad 13 mln użytkowników, a aktywnie korzysta z niej ponad 7 mln osób.

REKLAMA

Informacja o tym, ile klient aktualnie ma na swoim koncie żappsów i na jakie produkty może je wymienić, widoczna jest w aplikacji w sekcji Kupony. Kupony można aktywować, gdy liczba zebranych żappsów odpowiada ich wartości. Produkty za żappsy można odbierać także w sklepach autonomicznych, korzystając ze specjalnych kuponów przeznaczonych dla Żabki Nano, które znaleźć można je w strefie Nano w aplikacji Żappka. Są widoczne u góry aplikacji i oznaczone „N” przy kuponie – dodaje sieć sklepów.

I wskazuje, że aby mieć wpływ na to, co jeszcze powinno znaleźć się we Wszystko za żappsy, należy odwiedzić serwer Discord Żabki i wejść na kanał #co-za-żappsy. Serwer sieci ma ponad 17 tys. użytkowników i dostępne jest tam wiele aktywacji, w których można zdobyć dodatkowe żappsy do wykorzystania także w sekcji benefitów

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA