REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Na tych kartach macie miliony. Jak nic nie zrobicie, za chwilę wam przepadną

Do końca lutego potrwa kampania „Wygaszanie Punktów Payback”. Akcja skierowana jest do uczestników programu, którzy mają na swoich kontach punkty tracące ważność. – Tylko w tym roku równowartość punktów zagrożonych to prawie 22 mln zł – poinformował operator programu.

11.01.2024
13:35
e-commerce
REKLAMA

Payback informuje, że punkty zgromadzone przez uczestników programu są ważne przez trzy lata od ich naliczenia. 29 lutego 2024 roku zostaną więc wygaszone punkty, które były zbierane w 2020 roku. Aby nie przepadły, należy je wymienić na nagrody lub vouchery na stronie sklep.Payback.pl, wykorzystać podczas transakcji u partnerów programu albo przeznaczyć na cele charytatywne (więcej: www.payback.pl/charytatywnie).

REKLAMA

W ramach akcji „Wygaszanie Punktów Payback” wszyscy uczestnicy programu, także ci, których punkty nie są zagrożone wygaśnięciem, mogą skorzystać z promocji nawet 30-proc. rabatu na nagrody marek Tefal, Remington, Black+Decker czy Kitchen Aid, a także zniżki na karty podarunkowe Allegro czy Zalando. Operator przygotował też sporo nowości od Xiaomi, Philips i Navitel.

Więcej wiadomości na temat zakupów w Bizblog.pl

Przekaż punkty Payback na cele dobroczynne

Robert Olędzki, Digital Business Director w Payback Polska, tłumaczy, że jeśli uczestnicy programu mają na kontach konsumenci punkty zagrożone wygaśnięciem, to mogą tego uniknąć, korzystając z wielu ofert specjalnych.

To też szansa na realne oszczędności, szkoda więc nie skorzystać. Jeśli ktoś ma życzenie, swoje punkty może przeznaczyć na cele charytatywne np. program dożywiania dzieci Pajacyk, Szlachetną Paczkę czy Siepomaga – wskazuje.

Jak zauważa Olędzki, z punktu widzenia pojedynczych uczestników programu potencjalna strata z powodu wygaszenia może wydawać się niewielka, ale w sumie chodzi o 2,2 mld punktów o przybliżonej równowartości 22 mln zł.

Jest to więc duża moc, która nie powinna się zmarnować – przekonuje.

Jak sprawdzić punkty Payback? Najłatwiej w internecie i apce

REKLAMA

Payback zapewnia, że każdy uczestnik może w łatwy sposób sprawdzić, ile ma zgromadzonych punktów.

Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie WWW lub w aplikacji Payback i sprawdzić zakładkę Moje punkty. Znajduje się tam aktualne saldo, a także informacja o dacie ich wygaśnięcia. W ten sposób można uniknąć straty związanej z ich wygaszeniem – podpowiada operator.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA