REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Masz taką kartę? Wkrótce wyparują z nich miliony złotych. Rusz się!

Ruszyła kolejna akcja „Wygaszanie punktów Payback”. Tym razem równowartość punktów, które wkrótce stracą ważność, opiewa na 25 mln zł. W czasie akcji, która potrwa do końca lutego, uczestnicy programu wymienić zebrane punkty na specjalne nagrody i vouchery.

11.01.2023
14:29
Masz taką kartę? Wkrótce wyparują z nich miliony złotych. Rusz się!
REKLAMA

Punkty Payback ważne są przez trzy lata od naliczenia. Doroczna akcja wygaszania to ostatnia okazja do ich wykorzystania.

REKLAMA

Paybackowicze mają w czym wybierać: oferta dostępnych przedmiotów powiększyła się ostatnio o ponad 100 pozycji, a na stronie sklep.Payback.pl znaleźć można także wiele kart podarunkowych, między innymi od Allegro, Zalando, CCC, Everli czy Booking.com – czytamy w komunikacie przesłanym do Bizblog.pl.

Możesz przekazać punkty Payback na akcje dobroczynne

Pragniemy, by uczestnicy programu wymieniali punkty na nagrody i karty podarunkowe. Szkoda, żeby przepadły, skoro dają szansę realnej oszczędności, co w dobie szalejącej inflacji jest przecież dla każdego niezwykle ważne – zachęca cytowany w komunikacie Paweł Zuń, e-Commerce Manager w Payback Polska.

Zgromadzone w programie punkty można przeznaczyć na akcje charytatywne. Uczestnicy mogą wspomóc Program Pajacyk, „SOS Ukraina”, Szlachetną Paczkę, TOPR, Siemachę, Akademię Przyszłości czy Pola Nadziei.

Uczestnicy programu cały czas mogą również wymieniać punkty bezpośrednio w partnerskich sklepach stacjonarnych.

Tak sprawdzisz, ile punktów Payback może ci przepaść

REKLAMA

Aby zweryfikować, ile punktów możecie wkrótce stracić, powinniście zalogować się w serwisie internetowym lub w aplikacji Payback i wejść w zakładkę „Moje punkty Payback”. Podane jest tam aktualne saldo punktów, a także informacja, ile z nich straci wkrótce ważność.

Jeśli uczestnik nie ma punktów do wygaszenia, to zobaczy po prostu saldo swojego konta punktowego

– wyjaśniają organizatorzy programu.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA