REKLAMA
 1. bizblog
 2. Zakupy

Święta za pasem, promocja na lidlomix ogłoszona. Ta wersja robi wrażenie

W ramach przedświątecznej oferty klienci Lidla, którzy posiadają aplikacje Lidl plus mogą do niedzieli zakupić wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart w limitowanej serii Black Edition o 300 złotych taniej. Promocja będzie dostępna w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska tylko do niedzieli 17 grudnia.

12.12.2023
20:43
gdzie zrobić zakupy w majówkę
REKLAMA

W najnowszej ofercie sieci Lidl Polska znajdzie się model Monsieur Cuisine Smart w całkiem innej odsłonie jak dotychczas. Sieć sklepów tym razem postawiła na fortepianową czerń. Dla klientów posiadających aplikację Lidl Plus urządzenie wyniesie jedynie 2199 zł za 1 zestaw, zamiast 2499 zł.

REKLAMA

Przydatne funkcje ułatwiające gotowanie

Popularny lidlomix, czyli Silvercrest Monsieur Cuisine Smart 1200 W posiada 15 praktycznych funkcji ułatwiających codzienne czynności kulinarne. Urządzenie zapewnia m.in.:

 • gotowanie na parze,
 • siekanie,
 • mielenie,
 • miksowanie,
 • zagniatanie,
 • smażenie,
 • gotowanie sous vide.

Szeroka gama programów sprawia, że Silvercrest Monsieur Cuisine Smart może być wykorzystywany do przygotowywania dań warzywnych bądź mięsnych, ryb, zup, makaronów, dżemów, smoothie, sosów lub dipów czy wypieków.

Duża moc urządzenia pozwala na przerobienie podwójnej ilości ciasta nawet do1 kg. Co warte podkreślenia, robot kuchenny ma wgrane 3 programy do wyrabiania ciasta: płynnego takiego jak sernik, twardego np. na pizzę lub miękkiego na ciasto drożdżowe. Dodatkowo 10-stopniowa regulacja prędkości z dodatkową funkcją turbo, pozwala na pełną dowolność w przygotowywaniu smakołyków – podaje dyskont.

Więcej wiadomości o przedświątecznych zakupach poniżej:

Nowy design i rozwiązania oraz apka z przepisami

Oprócz zmiany designu, bo obecnie urządzenie można kupić w limitowanej serii Black Edition. W urządzeniu wykorzystano liczne rozwiązania, które mają uprościć jego obsługę, są to:

 • odpowiednio wyprofilowany uchwyt do misy robota;
 • ośmiocalowy wyświetlacz dotykowy z wysoką rozdzielczością oraz szybkim czasem reakcji;
 • funkcję Wi-Fi, co umożliwia m.in. aktualizację przepisów kulinarnych.

Na stronie www.fr.monsieur-cuisine.com.pl oraz w aplikacji dla użytkowników modelu MC Smart znajduje się aż 855 przepisów w języku polskim i liczba ta wciąż rośnie.

REKLAMA

Aplikacja mobilna Monsieur Cuisine Smart umożliwia również dzielenie się przepisami z innymi użytkownikami, ocenianie przepisów czy robienie notatek. Co ciekawe, aplikacja może przeliczyć ilość składników do dań na cały tydzień, co pozwoli zaplanować tygodniowe zakupy.

Jak zapewnia siec sklepów z pomocą wielofunkcyjnego robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart przyrządzenie świątecznych potraw okaże się łatwe i przyjemne. MC Smart to również świetny pomysł na prezent pod choinkę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA