REKLAMA
  1. bizblog
  2. Energetyka

Sprytna obniżka w sklepie PGG. Prosty trik na duże oszczędności

Zapowiedziana jeszcze przed weekendem przerwa w funkcjonowaniu sklepu PGG sugerowała, że klienci mogą wypatrywać jakiś zmian. I rzeczywiście: nowy tydzień rozpoczynamy z kolejnymi promocjami. Chcąc z nich skorzystać trzeba jednak zdecydować się na zakup co najmniej dwóch ton węgla. I jeszcze jedna rada: im szybciej skorzystacie z tych cenowych udogodnień, tym lepiej dla waszego portfela.

08.04.2024
11:11
sklep-PGG-wegiel-cena-wegla
REKLAMA

sklepie PGG chyba nie mogli przeboleć ostatniej przeceny w Południowym Koncernie Węglowym (dawniej Tauron Wydobycie), przez którą bój o najtańsze miejsca na węglowe zakupy znowu stał się otwarty. Inna sprawa, że ekogroszek sprzedawany luzem za 1130 zł budził wyobraźnię i kazał co najmniej dwa razy zastanowić, gdzie koniec końców ten opał kupować. Ale sklep PGG, przyzwyczajony od miesięcy do łatki najniższej ceny węgla, musiał zareagować i zareagował. I tak jak w przypadku walki na ceny między Lidlem a Biedronką, tak i tutaj zyskują przede wszystkim klienci. Tak jak w przypadku właśnie co uruchomionej w sklepie PGG promocji: „Wiosenne Rabaty 2024”

REKLAMA

Węgiel zakupiony w ramach Promocji nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego i może być przeznaczony wyłącznie na potrzeby ogrzewania własnego gospodarstwa domowego - czytamy w regulaminie.

Sklep PGG z promocją podzielona na trzy etapy

Dzięki promocji „Wiosenne Rabaty 2024” klienci sklepu PGG mają szansę na tańszy opał. O ile? To już zależy w pierwszej kolejności od tego, kiedy skorzystają z promocji. Przy czym obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Podstawowy zaś warunek mówi o zakupie co najmniej 2 ton. Mniejsze zakupy nie są objęte promocją.

Promocja podzielona jest na trzy etapy - informuje sklep PGG.

Więcej o sklepie PGG przeczytasz na Spider’s Web:

Pierwszy obowiązuje od 8 kwietnia do 31 maja i wtedy można liczyć na rabat w wysokości 200 zł od każdej tony towaru objętego zamówieniem. Drugi etap trwa od 1 czerwca do 30 czerwca, ale wtedy upust cenowy jest już nieco mniejszy i wynosi 150 zł. Na najmniejszą zaś przecenę - tylko o 100 zł od tony towaru - mogą liczyć ci, którzy skorzystają z promocji „Wiosenny Rabat 2024” w ostatnim etapie: od 1 do 31 lipca br. 

Zakup z kodem rabatowym nie gwarantuje Konsumentowi dostępności Towaru w okresie ważności kodu rabatowego - czytamy w regulaminie promocji.

REKLAMA

Cena węgla już po promocyjnym liftingu

Sklep PGG idzie o krok dalej i na swojej głównej stronie przy każdym rodzaju opału główną cenę obniżą w ramach promocji „Wakacyjne Rabaty 2024” o 200 zł. Tym samym workowany groszek Karlik, Karolinka i Pieklorz kupimy już od 1350 zł, a za luzem trzeba wydać 1100 zł za tonę. Z kolei węgiel typu kotka i orzech w sklepie PGG kupimy teraz od 900 do 1150 zł. W ofercie jest jeszcze groszek 5–25 mm za 920 zł i Greenpal Miał Plus za 737,88 zł. 

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA