REKLAMA
  1. bizblog
  2. Energetyka

Promocja w sklepie PGG. Zapadła decyzja ws. kodów rabatowych

Sklep PGG kończy bardzo aktywny dla siebie trzeci miesiąc roku kolejnym udogodnieniem dla klientów. Chodzi o kody rabatowe w ramach promocji „Aktywny Klient 2023”. Dzięki temu można kupować węgiel o 250 zł tańszy na tonie.

29.03.2024
10:01
sklep-PGG-kody-rabatowe-cena-wegla
REKLAMA

To były bardzo dobre dla sklepu PGG i jego klientów tygodnie. Najpierw, jeszcze w drugiej połowie lutego, uruchomiono sprzedaż groszków 5–25 mm w workach 20 kg. Potem był cios w biurokrację i papierologię: wprowadzono kody odbioru, które znacznie ułatwiły kontakt z Kwalifikowanymi Dostawcami Węgla, których przy okazji teraz jest w bazie sklepu PGG rekordowo dużo: 215. Potem uruchomiono realizację kodów rabatowych, przyznanych w ramach promocji „Aktywny Klient 2023”, które można realizować do końca czerwca 2024 r.

REKLAMA

Potem dodano obowiązek pobrania faktury przez klientów oraz pozwolono na zmianę formę płatności przez zamawiającego. Kilka dni temu zaś umożliwiono zakupionego węgla konfekcjonowanego bezpośrednio z kopalni. Ale okazuje się, że to jeszcze nie wszystko. Na koniec marca sklep PGG ma dla swoich klientów jeszcze jedną niespodziankę, która powinna szczególnie zainteresować uczestników promocji „Aktywny Klient 2023”.

Sklep PGG: kody rabatowe na marzec ważne o miesiąc dłużej

To ponownie ukłon w stron tych, których skusiła promocja w sklepie PGG „Aktywny Klient 2023”. Ta obowiązywała od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2023 r. W tym czasie trzeba było złożyć zamówienie, odebrać tak zakontraktowany towar i jednoczenie wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Po spełnieniu tych warunków klient sklepu PGG na adres poczty elektronicznej podany przy rejestracji otrzymywał specjalny kupon rabatowy, na którym pojawiła się też informacja o jego terminie ważności. Dodatkowo indywidualny kod rabatowy - przypisany do danego kuponu - umieszczono na koncie klienta sklepu PGG. 

Więcej o sklepie PGG przeczytasz na Spider’s Web:

Kody rabatowe o wartości 250 zł (niezależnie od sortymentu) mają jednak swoją datę ważności. I teraz sklep PGG postanowił wydłużyć o miesiąc te kody rabatowe, które są ważne na marzec br. 

Klienci, którzy nie zdążą w marcu ich wykorzystać, będą mogli to zrobić do końca kwietnia br. - informuje sklep PGG i dodaje, że dostępne są te kody rabatowe przyznane na kwiecień, maj i czerwiec też korzystać.

Żeby wykorzystać swój kod rabatowy należy zalogować się na swoje konto w sklepie PGG, następnie skopiować kod z kuponu do odpowiedniego pola podczas zakupu węgla, i wtedy cena towaru będzie automatycznie obniżona o 250 zł.

REKLAMA

Węgiel też tańszy dla energetyki i dla ciepłowni

Przy okazji sklep PGG w żaden sposób nie koryguje swojego dotychczasowego cennika. Jesteśmy za to świadkami sporych spadków jeżeli chodzi o cenę węgla dla energetyki i dla ciepłowni. Jeszcze rok temu, w marcu 2023 r., elektrownie płaciły za tonę czarnego złota niecałe 708 zł. Rachunek ciepłowni z kolei opiewał wtedy na blisko 1005 zł. W styczniu 2024 r. byliśmy jednak świadkami wyraźnych spadków. Tona węgla dla elektrowni kosztuje obecnie niecałe 506 zł, a dla ciepłowni - więcej niż 606 zł. W pierwszym przypadku mówimy o spadku na poziomie 28–29 proc, a w drugim o prawie 40 proc. 

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA