REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Premiera nowego kanału nadawczego Obserwatora Finansowego

Dziś o godz. 9.00 ruszył nowy kanał TV o nazwie OF TV, prowadzony na żywo przez serwis Obserwator Finansowy na YouTubie.

10.06.2024
14:44
Premiera nowego kanału nadawczego Obserwatora Finansowego
REKLAMA

Narodowy Bank Polski poinformował, że dziś od godz. 9.00 na kanale YouTube rozpoczął działalność nowy tematyczny telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny prowadzony przez serwis ekonomiczny Obserwator Finansowy.

REKLAMA

Nowa odsłona Obserwatora Finansowego

OF TV jest nadawany na żywo na kanale YouTube: Obserwator Finansowy - YouTube. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 –15.00.

Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP dostrzegając zapotrzebowanie na jakość publikowanych opracowań, postanowił wykonać kolejny krok w rozwoju Obserwatora Finansowego.

Niezwykle miło jest mi poinformować Państwa, że właśnie uruchamiamy telewizję „OF TV”, a więc nową odsłonę na żywo kanału YouTube Obserwatora Finansowego – mówi prof. Adam Glapiński.

Obserwator Finansowy to portal, wydawnictwo i telewizja, tworzone przez redakcję OF oraz niezależnych ekspertów ekonomicznych. Portal internetowy Obserwator Finansowy jest obecny na rynku już od przeszło 15 lat. Przez ten czas zdobył uznanie odbiorców, którzy uważają go za skarbnicę wiedzy, ciesząc się bardzo dobrą opinią w środowisku ekonomicznym.

Więcej wiadomości na temat Narodowego Banku Polskiego można przeczytać poniżej:

Najbardziej opiniotwórczy portal ekonomiczno-biznesowy

Obserwator Ekonomiczny jest jednym z najbardziej opiniotwórczych portali o profilu ekonomiczno-biznesowym w 2023 r. znalazł się w pierwszej czwórce najbardziej opiniotwórczych serwisów. Obserwator Finansowy jest również do nabycia w całym kraju w formie drukowanego kwartalnika.

W telewizji OF TV znajdą się najwyższej jakości treści tj. wywiady, analizy i dyskusje o tematyce dotyczącej:

REKLAMA

Gośćmi będą uznani eksperci i praktycy życia gospodarczego z Polski i zagranicy.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA