REKLAMA
  1. bizblog
  2. Energetyka

Jaką mam kupić pompę ciepła? Czesi proponują takie modele

Czeski startup Woltair coraz bardziej rozpychają się łokciami na polskim rynku pomp ciepła. Oprócz tego, że chcą pomagać w doborze odpowiedniego urządzenia, dzięki czemu powinny zmaleć rachunki za prąd, realizują cały czas swoją misję stworzenia strony internetowej, oferującej zakup pomp ciepła od różnych producentów. Czesi chwalą się przy okazji, że w ten sposób współpracują już z 12 producentami.

26.11.2023
10:31
pompy-ciepla-ogrzewanie-promocje
REKLAMA

Czeski startup Woltair kontynuuje ekspansję na polskim rynku pomp ciepła. Ich kalkulator online potrafi pierwszą wycenę dla klienta oszacować już w trzy minuty. Trzeba tylko wprowadzić do systemu odpowiednie dane: informacje o obecnym źródle ciepła (np. kocioł na paliwo stałe albo kocioł elektryczny), dane o tym jak podgrzewamy wodę użytkową, ile osób w gospodarstwie domowym korzysta z ciepłej wody, jaka jest powierzchnia do ogrzania. Teraz nasi południowi sąsiedzi informują, że ich marketplace tych urządzeń grzewczych rośnie w siłę. 

REKLAMA

Producenci, którzy współpracują z naszą firmą mają pewność, że Woltair dba o najwyższą jakość standardów montażowych, a wykonane przez nas instalacje będą dla nich najlepszą wizytówką. Dodatkowo dzięki naszym dobrym wynikom sprzedażowym wspieramy producentów w popularyzacji ich marek - komentuje Michał Borek, Country Manager, Woltair Polska.

Pompy ciepła, czyli Czesi proponują urządzenia 12 producentów

Woltair informuje, że podjął współpracę już z 12 producentami pomp ciepła, to m.in.: Panasonic, LG, Grundig, Viessmann, Stiebel Eltron, Daikin i Vaillant. W ofercie jest też autorski produkt: WLTR. Wszystkie urządzenia grzewcze proponowane przez Woltair charakteryzują się tym samym: posiadają pełną certyfikację, a ich producenci oferują wsparcie dla firm inżynierskich, jak i klientów końcowych. Jak na razie największą popularnością cieszą się pompy ciepła od Panasonica.

Więcej o pompach ciepła przeczytasz na Spider’s Web:

Wspólne wysiłki i praca, a także spójna wizja odnośnie szkoleń dla instalatorów przyniosą efekty. Pompy ciepła Panasonic wyróżnia bardzo dobra jakość i niezawodność, potwierdzona ogromną ilością zamontowanych urządzeń - przekonuje Jakub Traczyk, A2W Produkt Manager, Panasonic.

Woltair chce też podziałać na niemieckim i włoskim rynku pomp ciepła. Inwestorami czeskiego startupu są renomowane fundusze z Czech, Europy, USA i Kanady.

Promocja, czyli instalacja w ciągu 30 dni roboczych

REKLAMA

Woltair do końca roku proponuje swoim klientom specjalną „Promocję 30/50”. W jej ramach Czesi zobowiązują się do zainstalowania wybranej pompy ciepła (ich aktualna lista dostępna jest u przedstawicieli handlowych) w terminie nieprzekraczającym 30 dni roboczych. Jeżeli jednak tak się nie stanie, to Woltair obiecuje rabat do ceny wskazanej na umowie w wysokości 50 proc. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji bez uprzedzenia - czytamy w regulaminie promocji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA