REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Payback rozdaje kody rabatowe

Ten, kto jest w programie Payback, będzie mógł skorzystać z nowego bonusu przygotowaną przez platformę. Właśnie ruszył  projekt Kodosfera, dzięki któremu uczestnicy programu zyskają kody rabatowe, które będzie można wymienić na vouchery lub wykorzystać na zakupy w sklepach internetowych współpracujących z programem Payback.

23.04.2024
12:33
mBank-bezpieczeństwo-w-sieci
REKLAMA

Kodosfera, bo tak nazywa się nowy program, opiera się na schemacie natychmiastowej gratyfikacji. Uczestnicy programu nie muszą mieć zgromadzonych żadnych punktów, żeby korzystać z dostępnych na stronie kodów rabatowych. Są one dostępne dla wszystkich paybackowiczów z zarejestrowaną kartą Payback.

REKLAMA

Jak skorzystać z punktów Payback? 

Platforma podaje, że kody rabatowe to prosty sposób, by cieszyć się dodatkowymi benefitami podczas zakupów u Partnerów online. Potrzeba jedynie aktywnego konta i zarejestrowanej karty Payback. Co zrobić, aby odebrać swój kod promocyjny?

  • Zalogować się na swoje konto Payback;
  • Wybrać ofertę promocyjną i odebrać kod;
  • Aktywować kupon i przejść na stronę sklepu;
  • Użyć kodu rabatowego przy dokonywaniu płatności i sfinalizować swoje zamówienie.

W ten sposób można uzyskać dostęp do kodów rabatowych, które można wykorzystać w sklepach internetowych współpracujących z programem oraz w sklepie z nagrodami Payback – informuje platforma.

Zapewnia też, że kody te, w zależności od konkretnej oferty danego sklepu, będą jednorazowe lub wielokrotnego użytku. Przy każdym z nich będzie możliwość natychmiastowego przejścia do wybranego sklepu online, żeby jednocześnie zebrać punkty Payback za zakupy i skorzystać z rabatu.

Kodosfera to narzędzie zapewniające uczestnikom natychmiastowy benefit, czyli zniżki na wybrane przez siebie produkty lub usługi. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze bardziej zwiększymy poziom satysfakcji naszych uczestników, pogłębimy ich relacje z Payback, co przełoży się również na poziom lojalności do marek, z którymi współpracujemy – mówi Robert Olędzki, Digital Business Director w Pyback Polska.

Więcej wiadomości o zakupach online można przeczytać poniżej:

Zgromadzone środki można wymienić na vouchery

Platforma przekonuje, że uczestnictwo w programie Payback to moc możliwości. Korzystając z Kodosfery, nie tylko można zaoszczędzić czas i pieniądze, ale można zgarnąć również kolejne punkty na swoje konto, a dzięki nim za swoje zakupy w sklepach online można otrzymać nawet kilkanaście razy więcej punktów.

REKLAMA

Zgromadzone środki można wymienić w sklepie Payback na atrakcyjne vouchery oraz niezawodne nagrody rzeczowe z wielu różnych kategorii. Wybrane produkty zostaną dostarczone bezpłatnie, a jeśli nagroda nie będzie spełniała oczekiwań, można skorzystać z możliwości darmowego zwrotu. Punktami można obniżyć także koszt rachunku u wybranych partnerów stacjonarnych, np.: na stacjach paliw BP. 

Koalicję Payback tworzą sieci stacjonarne oraz ponad 350 sklepów online, w tym m.in. Allegro, eobuwie, AliExpress, RTV Euro Agd czy Decathlon. Wśród pierwszych ofert dostępnych na Kodosferze można znaleźć kody rabatowe do takich sklepów online jak: Avon, Castorama, Groupon, Frisco, NewBalance, Wittchen, Oceansapart oraz Sklep z Nagrodami Payback – podsumowuje platforma.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA