REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Paliwo lotnicze przez internet. Polska firma idzie jak burza

Warter Aviation uruchomił nowoczesny sklep internetowy, który umożliwia zakup paliwa lotniczego przez sieć. Wystarczy wybrać lotnisko, następnie rodzaj i ilość paliwa, a także ustalić dzień odbioru. Ma to zwiększyć dostępność paliw lotniczych w kraju.

28.01.2024
10:11
Paliwo lotnicze przez internet. Polska firma idzie jak burza
REKLAMA

Paliwowy sklep internetowy polskiej firmy to jedno z pierwszych takich rozwiązań na świecie i jedyne działające w naszym kraju. Daje możliwość łatwego opłacenia zamówienia nawet BLIK-iem lub tradycyjnym przelewem, a także otrzymania faktury czy paragonu.

REKLAMA

Niezależnie od wybranej opcji płatności, cała operacja wraz z zarejestrowaniem się trwa do kilku minut. Po opłaceniu otrzymujemy instrukcję z kodem i po wprowadzeniu go do tankomatu klient otrzyma dokładnie taką ilość paliwa, jaką zakupił - wyjaśnia Jacek Wensławowski, koordynator ds. technicznych Warter Aviation.

Nowość od Warter Aviation poprawi planowanie lotu

Nowy system skierowany jest do pilotów, którzy nie chcą zakładać karty paliwowej Warter. Spółka zakłada roczną sprzedaż paliwa na dziesiątki tysięcy litrów. Oprócz tego firma posiada własną sieć dziesięciu stacji stacjonarnych.

Warter Aviation to część większej grupy paliwowej Warter Fuels, o której już nie raz pisałem na łamach Bizbloga.

Więcej o ciekawych biznesach w Polsce przeczytasz na Bizblog.pl:

Warter Fuels dostarcza swoje paliwa do odbiorców ze 120 krajów

Polska firma ma się, czym pochwalić, bo jej paliwo dostarczane jest między innymi do Indii czy Australii. Do firmy należą również takie marki, jak Warter PRO (czyste paliwa alkilatowe) czy Warter Racing (przeznaczone do rajdówek).

Beczki z paliwem dostarczamy w najodleglejsze zakątki globu. Zajmujemy się również dużymi przedsięwzięciami, jak organizowanie stref tankowania i rozlew paliw rajdowych z cysterny podczas wyścigów samochodowych. Nigdy nie zostawiamy niczego przypadkowi. Nieważne, czy jest to Porsche Carrera Cup, czy wyścigi rozgrywane w ramach DTM, czyli Deutsche Tourenwagen Masters – zapewnia Tomasz Kowal, dyrektor ds. sprzedaży paliw rajdowych spółki Warter Fuels.

REKLAMA
 class="wp-image-2328187"

Firma współpracuje też z niemieckim Ex Fis. Dzięki temu polskie paliwa trafią mogą trafić między innymi do szkolnych samolotów i niektórych typów śmigłowców NATO. Spółka pracuje również nad nową benzyną bezołowiową i przyjazną dla środowiska.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA