REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Masz elektryka, ale wkurza cię, że nie masz gdzie go naładować? Oto rozwiązanie

Volkswagen Bank oferuje kredyty gotówkowe dla właścicieli samochodów elektrycznych, którzy chcieliby zainwestować w odpowiednią ładowarkę. Uzyskać można na ten cel nawet 100 tys. zł, a spłatę rozłożyć na siedem lat.

20.06.2023
17:25
program-moj-elektryk-nabor
REKLAMA

Kredyt z VW Banku można wykorzystać na zakup ładowarki oraz pokrycie kosztów jej instalacji. Kwota, o którą można wnioskować, wynosi od 3 tys. zł do nawet 100 tys. zł. Spłata kredytu następuje w ratach miesięcznych w okresie od 3 do 84 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 12,99 proc. (dla kwoty kredytu w przedziale od 3 tys. zł do 49 999 zł) oraz 12,49 proc. od 50 tys. zł do 100 tys. zł).

REKLAMA

Oferowany przez nas kredyt gotówkowy to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby mieć możliwość ładowania samochodu w domu – mówi Ronald Kulikowski, Dyrektor Zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

I dodaje, że dzięki tej ofercie można pozwolić sobie na zakup ładowarki Elli, nawet jeżeli klienci nie dysponują pełną kwotą lub też nie chcą finansować zakupu z własnych środków.

Jak tłumaczy Kulikowski, chcąc otrzymać kredyt na zakup stacji ładowania, należy wypełnić wniosek w Volkswagen Banku i w polu „Kod promocyjny” wpisać hasło „ECO”.

Wybór ładowarki zależny od funkcji i modelu samochodu

Volkswagen Group Polska z jednej strony oferuje szeroką gamę aut elektrycznych i hybryd plug-in, z drugiej chce zadbać o to, by posiadacze elektryków mieli je jak ładować.

Jak informuje bank, klient na elektromobilność może przeznaczyć na zakup ładowarki z oferty marek Volkswagen, Skoda i Cupra. Do wyboru są trzy ładowarki ID. Charger: standardowa, Connect i Pro. Wszystkie oferują moc ładowania do 11 kW w domowym garażu i umożliwiają ładowanie nawet 8-krotnie szybsze niż ze zwykłego gniazdka.

Modele ID. Charger Connect i Pro łączą się z internetem przez wifi – opcjonalnie także przez LTE. Umożliwia to wygodne sterowanie ładowarką z dowolnego miejsca, np. zdalne rozpoczęcie i zatrzymanie procesu ładowania. Wersja ID. ChargerPro, najbardziej zaawansowana, posiada w standardzie seryjny moduł LTE i licznik energii.

W zależności od preferencji czy posiadanego modelu samochodu ładowarki mogą być oznaczone logo marki Volkswagen, Skoda i Cupra. Szczegóły i specyfikacja urządzeń są dostępne na stronie internetowej sklepu Elli.

Można dostać kartę z wizerunkiem samochodu

Volkswagen Bank specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty debetowe Visa, w tym specjalne kolekcjonerskie, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji.

REKLAMA

W 2022 roku bank nawiązał współpracę z Ardor Auctions, czyli jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji, jak również z ITCARD, dzięki czemu klienci indywidualni banku mogą bezpłatnie wypłacać środki z bankomatów Planet Cash.

Więcej szczegółów dotyczących oferty kredytowej Volkswagen Bank można znaleźć na stronie internetowej Volkswagen Financial Services (VW FS).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA