REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Jesteś klientem tego banku? Bankomaty Planet Cash są dla ciebie darmowe

Volkswagen Bank nawiązał współpracę z ITCARD. Klienci indywidualni banku mogą teraz za darmo wypłacać gotówkę bankomatów Planet Cash. Firmy zapowiadają zacieśnienie współpracy.

17.01.2023
17:08
e-commerce
REKLAMA

Volkswagen Bank poinformował właśnie, że na mocy umowy z ITCARD jego klienci, którzy mają konto osobiste e-direct z kartą Visa, mogą od grudnia 2022 r. korzystać bezpłatnie z bankomatów sieci Planet Cash.

REKLAMA

Miło nam poinformować, że nasi klienci od grudnia ubiegłego roku zyskali dostęp do 4 tysięcy bankomatów należących do sieci Planet Cash – poinformowała Daria Pawęda, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta VW Banku.

Jak zapowiada, to nie koniec kooperacji z ITCARD.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z ITCARD będzie rozwijana w przyszłości i jeszcze nie raz i nie dwa pozytywnie zaskoczymy naszych klientów – dodaje Daria Pawęda.

Jarosław Chrzanowski, prezes zarządu ITCARD, także widzi potencjał na rozwój współpracy z Volkswagen Bankiem. Tymczasem cieszy się, że klienci Volkswagen Banku będą korzystać z bankomatów należących do ITCARD.

REKLAMA

Sieć Planet Cash to ponad 4000 urządzeń, w tym ponad 2200 bankomato-wpłatomatów, zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach w całej Polsce – przypomina.

Volkswagen Bank oferuje między innymi konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty bankowe Visa, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dedykowanych motoryzacji Ofertę dla klientów indywidualnych świadczy w oparciu o dwa pakiety: Standardowy i Złoty, w ramach których udostępnia liczne benefity, w tym dostęp w bankowości internetowej i przez aplikację mobilną.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA