REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Biedronka szuka chętnych do pracy wakacyjnej w kurortach. Zobacz, jakie warunki oferuje

Kto szuka pracy sezonowej połączonej z wypoczynkiem, może śmiało składać dokumenty do Biedronki. Sieciówka zaprasza kandydatów do placówek zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę z wypoczynkiem można będzie łączyć już od połowy czerwca. W grę wchodzą takie miejscowości jak: Międzyzdroje, Mielno, Mrągowo, Szklarska Poręba lub Karpacz. Z oferty mogą skorzystać też pracownicy sieci, którzy mają ochotę na połączenie pracy z wakacjami.

17.05.2023
18:08
Biedronka szuka chętnych do pracy wakacyjnej w kurortach. Zobacz, jakie warunki oferuje
REKLAMA

Od 7 lat sieć Biedronka daje pracownikom możliwość delegacji lub zatrudnia kandydatów zewnętrznych w ramach umowy zlecenia w popularnych turystycznie miejscowościach. Tegoroczna kampania rekrutacyjna to połączenie zeszłorocznych działań, które sieć prowadziła pod hasłem „Praca wakacyjna. Płacimy za godziny”. Twarzą kampanii są znani już z poprzedniej edycji pracownicy Biedronki, którzy pracują w sklepach nadmorskich, w tym Miłosz – zastępca kierownika sklepu, który pracuje kilka lat, a zaczynał od wsparcia sklepów w Kołobrzegu w okresie wzmożonego okresu wakacyjnego.

REKLAMA

Korzyści dla nowo zatrudnionych i owocne wakacje dla studentów

Osobom chcącym podjąć zatrudnienie, Biedronka oferuje stawkę godzinową w wysokości od 22,80 zł brutto do 27 zł brutto, pracę w miejscowości turystycznej, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, a w wybranych lokalizacjach również nocleg i wyżywienie. Takie rozwiązanie, jak zachwala sieć, pozwala na zdobycie doświadczenia, a także korzystanie z uroków miejscowości wypoczynkowej po pracy. Aplikacje można składać poprzez stronę pracawbiedronce.pl Dodatkowa informacja jest taka, że kandydaci nie muszą dołączać CV.

W wakacje Biedronka otwiera się również na studentów, którzy chcą odbyć 3-miesięczne płatne praktyki letnie. Jak co roku, w kwietniu rozpoczęła się rekrutacja do programu Owocne Wakacje, w którym praktykanci w Biurze Głównym w Warszawie oraz Biurach Regionów w całej Polsce mogą odbyć praktyki w branży retail. W ich trakcie będą uczestniczyć m. in. w spotkaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, logistyki, budowy marki własnej oraz przekazywania informacji zwrotnej. Po zakończeniu płatnych praktyk otrzymają certyfikat, a także będą mieli możliwość rozpoczęcia pracy w Biedronce. 

Dla wybranych dodatkowe zwroty

Jak informuje sieć, stali pracownicy dyskontu, również mają możliwość połączenia pracy i wypoczynku, bo mogą oni skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych. Poza standardowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także nagrodę letnią. Dla osób zatrudnionych na stanowisku sprzedawca-kasjer w lipcu i sierpniu w sklepach zlokalizowanych w wybranych miejscowościach z dużym ruchem turystycznym może wynieść nawet 600 zł brutto miesięcznie. Otrzymają ją zarówno stali pracownicy kilkudziesięciu placówek w kurortach, jak i ci zatrudnieni, którzy zdecydowali się do nich dołączyć tylko na okres wakacji.

W wybranych przypadkach Biedronka obiecuje, że pracownicy będą mieli pokryte koszty zakwaterowania, przejazdu, a także posiłku. Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

REKLAMA

Joanna Bukała, Dyrektor HR w Biedronce, zaznacza, że sezon letni to niezmiennie duże wyzwanie dla załogi.

W tym celu wspieramy zespoły, powiększając je o pracowników tymczasowych. Zwiększony wysiłek doceniamy nagrodą letnią, a pracownikom z innych placówek oferujemy możliwość wyjazdu do sklepów sezonowych. W tym szczególnym okresie jeszcze bardziej polegamy na sobie i działamy zespołowo – dodaje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA