REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Rozbił kumulację i zgarnął 20 mln zł, kupon nadał w Żabce. Teraz Polacy rzucą się do sklepów kupować zakłady Lotto?

Sieć sklepów Żabka rozszerza współpracę z Lotto. Teraz oprócz mieszkańców dużych miast, szansę na miliony zyskają mieszkańcy mniejszych miejscowości, bo kupony będą dostępne w ponad 81 proc. sklepów Żabka zlokalizowanych na terenie całego kraju.

13.04.2023
17:55
franczyza-prawo-pracy-apel
REKLAMA

Żabka ogłosiła właśnie, że poszerza współpracę z Totalizatorem Sportowym. Dzięki temu zabiegowi liczba kolektur Lotto dostępnych z w sieci handlowej wzrosła do ponad 7600.

REKLAMA

Długoletnia współpraca z Lotto daje nowe możliwości

Żabka współpracuje z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki Lotto, nieprzerwanie od 2005 r. Klienci korzystając z oferty gier liczbowych w placówkach, mają możliwość wyboru gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego, w tym Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Eurojackpot, Ekstra Pensja czy bardzo popularne Zdrapki.

Realizowany wspólnie projekt oparty o integrację systemu kasowego Żabka Polska oraz loteryjnego, pozwolił rozwinąć współpracę z partnerem sieciowym na największą dotychczas skalę w całej historii Totalizatora Sportowego – mówi Krzysztof Maziakowski, Dyrektor Departamentu Sieci Sprzedaży Totalizatora Sportowego.

Rekordowa wygrana w Żabce

We wtorek 4 kwietnia br. w Lotto padła wygrana w wysokości 19 439 769 zł. Zwycięski zakład „na chybił trafił” został zakupiony w sklepie Żabka przy ul. Wrocławskiej 31A w Bielanach Wrocławskich. Trafiona „szóstka” to wygrana o najwyższej wartości, jaka do tej pory padła w Żabce.

Nasi klienci chętnie korzystają z usług Lotto, a wielu z nich miało szczęście trafić wysokie wygrane, grając właśnie w Żabce. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć naszym klientom szczęścia w grze – wskazuje Przemysław Tomaszewski, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska.

Żabka i Lotto stawiają na wspólną kampanię

Współpracę Totalizatora Sportowego z Żabką ma wspierać czterotygodniowa kampania w stacjach radiowych i telewizyjnych oraz social mediach. W placówkach pojawią plakaty, a w aplikacji mobilnej Żappka zostaną wyświetlone specjalne powiadomienia na ten temat. Kampanię przygotowały Ogilvy, a za zakup mediów odpowiada dom mediów Spark Foundry oraz dom mediów Sigma Bis.

REKLAMA

Wspólnie z Totalizatorem Sportowym postanowiliśmy jeszcze bardziej zwiększyć dostępność tej usługi - mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska.

Współpraca Żabki z Totalizatorem daje w przyszłości możliwość wprowadzenia szeregu nowych rozwiązań loteryjnych oraz dodatkowych obszarów współpracy, takich jak loterie promocyjne, cross-selling i inne akcje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA