REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Żabki jeszcze nie było w szpitalu? No to już jest

Żabka postanowiła wejść ze swoim konceptem sklepu autonomicznego na nowy poziom i właśnie ogłosiła uruchomienie pierwszego sklepu Nano w szpitalu. W rzeczywistości nie wygląda to tak spektakularnie, ponieważ na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu po prostu pojawił się kontener, w którym można zrobić zakupy za pomocą specjalnej apki.

12.04.2023
14:07
Żabki jeszcze nie było w szpitalu? No to już jest
REKLAMA

Jest to najmniejszy jak dotąd sklep typu Nano sieci Żabka, ponieważ jego powierzchnia wynosi zaledwie 16 metrów kwadratowych. Charakterystyczny prostopadłościan już stoi przed wejściem do Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, ale dla klientów jeszcze nie jest otwarty. Ma to nastąpić w drugim kwartale tego roku, czyli najpóźniej do końca czerwca.

REKLAMA

Otwarcie sklepu Żabka to zawsze szansa dla lokalnej społeczności na zrobienie szybkich zakupów. Szpital to kolejny typ lokalizacji, w którym nasz sklep autonomiczny jest dostępny dla klientów, bo zgodnie z naszą misją, chcemy im zapewniać wygodę wszędzie tam, gdzie to możliwe – mówi Paweł Grabowski, dyrektor rozwiązań bezobsługowych w Żabka Future.

900 produktów

Sieć handlowa informuje, że asortyment Żabki Nano na terenie poznańskiego szpitala obejmuje około 900 produktów.

Piotr Nowicki, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, podkreśla, że jako pierwsza taka placówka w Polsce umożliwi swoim pacjentom, osobom odwiedzającym i pracownikom zakupy w sklepie sieci Żabka. Wyjaśnia, że zdecydował się podjąć taką współpracę, ponieważ jest to zgodne z wizją kierownictwa szpitala „świadczenia usług na wysokim poziomie i sięgania po nowoczesne rozwiązania”.

Otwarte non-stop

Sklep Żabka Nano oznacza, że nasza niemedyczna oferta wzbogaci się o miejsce bardzo potrzebne, przyjazne i na najwyższym europejskim poziomie. Jesteśmy przekonani, że na funkcjonowaniu takiego sklepu na terenie szpitala zyskają przede wszystkim pacjenci, gdyż będzie otwarty 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Tak jak Szpital – dodaje Nowicki.

REKLAMA
 class="wp-image-2100673"
Żabka Nano przed poznańskim szpitalem (fot. materiały prasowe/Żabka)

W Żabce można zrobić zakupy w sposób tradycyjny, odwiedzając sklep i płacąc u kasjera, w wielu placówkach można skorzystać z kasy samoobsługowej, zakupy można zamówić do domu w ramach usługi Jush, oraz nie można zapomnieć o automatycznych sklepach Żappka Nano i Żappka Store.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA