Warszawa opodatkowała hulajnogi elektryczne. Opłata od każdej sztuki
Sytuacja, w której hulajnogi zajmują miejską przestrzeń, a miasto nic z tego nie ma, nie była normalna. Teraz to się zmieni. Do budżetu Warszawy wpłyną pieniądze od operatorów oferujących wynajem na minuty. W skali roku będą to kwoty rzędu setek tysięcy złotych.

REKLAMA