Volvo zwalnia we Wrocławiu. 1,5 tysiąca osób straci pracę w fabryce koncernu
Volvo Buses podjęło decyzję o stopniowym wygaszeniu i zamknięciu fabryki we Wrocławiu w pierwszym kwartale 2024 roku. Swoją decyzję firma tłumaczy zmianą modelu biznesowego w Europie. Nie zmienia to jednak faktu, że aż 1,5 tysiąca pracowników straci dotychczasowe miejsce pracy.

REKLAMA