REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Rywalizacja z Lidlem przenosi się do sieci. W poniedziałek rusza sklep internetowy Biedronka Home

Biedronka jednak będzie handlować w każdą niedzielę, ale nie do końca tak, jak jeszcze niedawno planowała. W poniedziałek 22 sierpnia rusza sklep internetowy Biedronka Home, w którym kupimy różnego rodzaju artykuły przemysłowe, takie jak dekoracje, narzędzia, tekstylia domowe, ubrania czy elektronika. Lidl właśnie doczekał się konkurencji także w internecie ze strony swojego największego rywala w Polsce.

18.08.2022
11:16
Sklep internetowy Biedronki. Oferta już w sieci, zakupy od poniedziałku
REKLAMA

Biedronka informuje, że oferta nowego sklepu internetowego obejmuje ponad 1200 artykułów i podzielona jest na kilka kategorii: Dom i Ogród, Dziecko, Warsztat i Auto, Kuchnia, Sport i Hobby, Zdrowie i Uroda, Elektronika oraz Moda. Sklep dostępny jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, pod adresem home.biedronka.pl – wskazuje sieć.

REKLAMA

Strona sklepu faktycznie już działa i pierwsze wrażenie jest takie, że ma bardzo klasyczny, stonowany wygląd. Na próżno szukać tu żółto-czerwonych pstrokacizn znanych ze strony biedronka.pl czy gazetek promocyjnych tej sieci. Ofertę na razie można przejrzeć, ale zakupy będą możliwe dopiero w poniedziałek. O tym, jak wygląda sklep internetowy Biedronki, Dawid pisał już w lipcu.

W Biedronce każdego dnia staramy się, aby nasi klienci mogli cieszyć się szerokim wyborem wysokiej jakości akcesoriów do domu. Wsłuchując się w ich potrzeby, zdecydowaliśmy się na stworzenie sklepu internetowego Biedronka Home, który w wygodny i przejrzysty sposób pozwoli na dokonanie wszechstronnych zakupów – mówi Kamila Kowalska, starszy menedżer ds. rozwoju biznesu e-commerce w sieci Biedronka

Jak zdradza sieć, na etapie testów nowego sklepu najczęściej wybieranymi kategoriami produktów były Kuchnia, Dom i Ogród oraz Elektronika. Okazuje się, że najczęściej w wirtualnych koszykach lądowały blendery ręczne 3w1, parownice, komplety akcesoriów kuchennych, opiekacze do kanapek, pochodnie solarne LED do ogrodu czy ręczniki wykonane w nowoczesnej technologii Zero Twist powstające drogą rozkręcania włókien.

Pisaliśmy już, że odważna akcja Biedronki z wypuszczeniem kolekcji ubrań z własnym logo okazała się niewypałem i teraz sieć szuka sposobów na upchnięcie góry niesprzedanych bluz, skarpetek czy klapek. Nie ma więc zaskoczenia, że – jak czytamy w informacji prasowej – pierwsi użytkownicy sklepu internetowego do każdego zamówienia otrzymają oryginalną bluzę Biedronki z Fan Collection. Będą też akcje tematyczne z promocjami na wybrane kategorie produktów.

Zwrot nawet do 60 dni

Zakupy w sklepie Biedronka Home dostarczone zostaną na adres klienta lub do paczkomatu InPost. W przypadku zamówienia powyżej 149 zł dostawa jest darmowa. Standardowa dostawa poprzez firmę kurierską lub do paczkomatu realizowana jest w terminie od 1 do 3 dni roboczych i kosztuje 9,99 zł.

REKLAMA

Biedronka – wzorem wielu innych sklepów internetowych wydłużyła możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej przez Internet bez podawania przyczyny do 30 dni. Jak wiadomo, przepisy gwarantują dwa tygodnie na zmianę zdania i odesłanie towarów zakupionych w sieci. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli coś kupimy, będąc zalogowanymi do sklepu Biedronki, będziemy mieć aż 60 dni na odesłanie zakupów.

Jeronimo Martins dość późno zdecydował się uruchomić sklep internetowy z ofertą, która wykracza poza to, co dostępne jest na co dzień w setkach stacjonarnych sklepach sieci Biedronka. Lidl wystartował z własnym sklepem online już wiosną 2019 roku. Początkowo działał pod osobną domeną lidl-sklep.pl, ale obecnie funkcjonuje pod głównym adresem lidl.pl.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA