REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Rusza kolejna Blikomania. W tym roku każdy uczestnik wygrywa

Każdy, kto regularnie płaci Blikiem, wejdzie na stronę WWW. i uzupełni formularz rejestracyjny, weźmie udział w najnowszej zabawie zorganizowanej przez Blika. O co tym razem toczy się ta gra? Głównie o sztabki złota. Oprócz tego w tegorocznej edycji każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje dodatkowo nagrodę gwarantowaną.

04.04.2023
14:10
Rusza kolejna Blikomania. W tym roku każdy uczestnik wygrywa
REKLAMA

Właśnie rozpoczęła się kolejna Blikomania – popularna loterii Polskiego Standardu Płatności. W tym roku gra toczy się o jedną z 63 sztabek złota.

REKLAMA

Z aplikacji korzysta już 13 mln użytkowników. W 2022 r. było zrealizowanych ponad miliard transakcji o łącznej wartości 163,9 mld zł, dlatego cykliczna loteria ma nie tylko skłonić do częstszych transakcji Blikiem obecnych użytkowników, ale też zachęcić nowych klientów do skorzystania z tej formy płatności.

Blikomania w tym roku z nagrodą gwarantowaną

Kampania w tym roku nawiązuje do igrzysk, gdzie główną nagrodą jest złoto. Z tym, że w Blikomanii 2023, inaczej niż w prawdziwych igrzyskach praktycznie każdy ma szansę wygrać. Warunkiem jest korzystanie z Blika. W tym roku, każdego dnia przyznawana będzie nagroda główna w postaci sztabki złota. Jednocześnie każdy z uczestników może poczuć się zwycięzcą, ponieważ czeka na niego nagroda gwarantowana.

Blikomania to nasza cykliczna loteria, która zachęca użytkowników do korzystania z Blika. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja również przyczyni się do wzrostu popularności wszystkich usług Blika, w tym także płatności zbliżeniowych, które z kwartału na kwartał cieszą się coraz większym zainteresowaniem użytkowników aplikacji bankowych - mówi Krzysztof Ziewiec, dyrektor departamentu marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora Blika.

Loterię wspiera kampania reklamowa w TV, radio, kino, OOH w POS, kanałach digitalowych, mediach społecznościowych. Przewidziana jest również współpraca z influencami i podcasterami.

1 zł na pomoc w edukacji

Blikomania 2023 to 63 nagrody główne – sztabki złota o wadze jednej uncji każda oraz prawie 9,5 tys. czeków o wartości 1,8 mln. zł. Uczestnikowi, któremu nie poszczęści się w głównych nagrodach, będzie mógł zgarnąć nagrodę gwarantowaną - kod na stronę Legimi, gdzie znajdzie darmowe ebooki lub synchrobooki – do wyboru 20 pozycji.

Udział w loterii może wziąć każdy, kto płaci Blikiem. Wystarczy poprawnie zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i zrealizować transakcję rejestracyjną o wartości 1 zł. Każda taka wpłata zasili konto Fundacji Uniwersytet Dzieci.

REKLAMA

W samym 2022 roku zrealizowano w ten sposób prawie 70 mln transakcji w aż 117 krajach. Zbliżeniowo możemy płacić wszędzie, również za granicą. – informuje Krzysztof Ziewiec, dyrektor departamentu marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora Blika.

Loterię wspiera 18 banków, które udostępniają Blika w swoich aplikacjach mobilnych. Blikomania 2023 potrwa do 4 czerwca 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA