REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Revolut przygotował nowy kurs dla klientów. Można zarobić

Już po raz szósty Revolut organizuje kryptowalutowy kurs dla swoich użytkowników. Tym razem podszkolić się można z platformy Algorand i użytkowania jej tokenu ALGO.

10.07.2023
9:32
Revolut przygotował nowy kurs dla klientów. Można zarobić
REKLAMA

Wcześniejsze kursy organizowane przez Revolut dotyczyły innych, znanych kryptowalut, jak Polkadot, 1Inch i Avalanche. W sumie krypto-adepci mogli dotychczas zgarnąć 66 zł w kryptowalutowych tokenach, które można wymienić na waluty fiducjarne.

REKLAMA

Revolut wypłaca nagrody za rozwiązywanie kursów

Najnowszy kurs towarzyszy wprowadzeniu na platformę tokena ALGO. Tym samym dołączył on do ponad setki innych, które można kupować z pomocą Revoluta. Fintech chce przy tym ułatwić swoim klientom inwestowanie w kryptowaluty, wprowadzając funkcję kolekcji. Dzięki nim za pomocą kilku kliknięć można zainwestować w tokeny związane z rynkiem NFT czy gamingiem.

Bywa jednak, że z platformy usuwane są “problematyczne kryptowaluty”. Już 18 września stanie się to udziałem Solany, Polygona i Cardano, choć tylko w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsza Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w pozwie przeciwko giełdom Coinbase i Binance uznała trzy kryptowaluty za niezarejestrowane papiery wartościowe.

Revolut idzie w ślad Robinhooda i eToro

Tokeny zniknęły wcześniej z obu tych platform z racji na oskarżenia SEC. Revolut zrobi to 18 września i automatycznie przeleje środki na konta klientów. Ci mogą również samodzielnie sprzedać tokeny w dogodnym momencie.

REKLAMA

Klienci z Europy, a więc również i Polski, nie muszą się obawiać żadnych zmian. Na naszym rynku wciąż można kupować każdą z trzech kryptowalut.

Wybrane kryptowaluty można również stakować, a więc zastawiać w zamian za niewielki, wypłacany każdego dnia zysk.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA