REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Revolut udostępnia nowość. Podróżnicy będą zachwyceni, fintech zwróci im część pieniędzy

Revolut zrobił karierę jako “aplikacja do podróży”. Teraz wzbogacił się o wyszukiwarkę atrakcji, która pomoże znaleźć, zarezerwować i opłacić lot balonem, wizytę w muzeum czy wycieczkę po ruinach starożytnej świątyni. A to jeszcze nie wszystko, bo fintech oferuje także cashback.

14.07.2023
9:52
Revolut udostępnia nowość. Podróżnicy będą zachwyceni
REKLAMA

Wycieczki fakultatywne, aktywności i wydarzenia - właśnie to znajdziemy w nowej zakładce Revoluta. Aby uzyskać do niej dostęp, wystarczy zaktualizować aplikację.

REKLAMA

Jak działa nowa usługa Revoluta?

Atrakcje można filtrować za pomocą miasta, rodzaju aktywności czy daty. I tak:

  • w Rzymie odwiedzimy Koloseum,
  • w Paryżu zagramy w grę miejską, która pomoże nam odwiedzić najpiękniejsze zakątki miasta,
  • w Nowym Jorku wejdziemy do muzeum 9/11,
  • a w New Delhi wynajmiemy przewodnika, który pokaże lokalne przysmaki.

Każdą z tych atrakcji można wykupić w aplikacji. Ta zaś automatycznie przeliczy cashback i zwróci część pieniędzy na nasze konto.

Ile konkretnie? To zależy od planu, z którego się korzysta (3 proc. w planach Standard i Plus, 5 proc. w planie Premium i 10 proc. w planach Metal i Ultra).

Ceny wyglądają atrakcyjnie

Jak wygląda cashback od Revoluta w praktyce? W tym celu porównałem ceny za tę samą wycieczkę z poziomu aplikacji Revoluta i Viatora.

Na tej pierwszej platformie za skuterową eskapadę ulicami Rzymu zapłaciłbym 537 zł, zaś w drugim przypadku byłoby to 135,83 dol. czyli ok. 541 zł. Różnica jest niewielka, ale Revolut dodaje jeszcze dodatkowy cashback w wysokości 16,1 zł.

Revolut rozszerza ofertę dla podróżujących

Atrakcje to kolejny krok na drodze Revoluta do stania się podróżniczym kompanem numer 1. Wcześniej do aplikacji trafiła funkcja dzielenia się wydatkami, a przed rokiem fintech uruchomił funkcję Stays, która pozwala na booking pokoi hotelowych czy pensjonatów.

REKLAMA

Turystów może zainteresować również plan Revolut Ultra, który daje dostęp do lotniskowych saloników, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu czy wypadków (także tych narciarskich).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA