REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy /
  3. Energetyka

Nowa usługa w sklepie PGG. Już nawet nie trzeba mieć internetu, by kupić węgiel

Sklep Państwowej Grupy Górniczej (PGG) od ubiegłego roku poczynił ogromne postępy i wdrożenia, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów i w jak najprostszy sposób umożliwić im zakup węgla oraz opłacić dostawę. Wszystko online, wystarczy kilka kliknięć. Tym bardziej zaskakuje najnowsza usługa, bo już nie trzeba nawet mieć dostępu do internetu, aby dokonać zakupów w sklepie PGG.

10.07.2023
13:45
PGG-sklep-PGG-jakosc-wegla
REKLAMA

Totalna magia - zrobić zakupy w internecie bez internetu, to nawet specom od IT chyba jeszcze się nie śniło. Jednak sklep PGG już tak rozpędził się w nowościach, że nic dla niego nie jest przeszkodą, nawet brak sieci.

REKLAMA

Sklep PGG z kolejną nowością

Tym razem sklep PGG pochylił się nad klientami nieposiadającymi internetu. I zwraca uwagę na swojej stronie, że tzw. „wykluczenie cyfrowe” w Polsce wciąż obejmuje ponad 3 mln osób. Najczęściej są to seniorzy i mieszkańcy słabiej zurbanizowanych regionów. Z przytoczonych danych wynika, że ok. 8 proc. gospodarstw domowych nie ma dostępu do sieci internetowej. I to właśnie z myślą o klientach, którym z różnych powodów trudno jest skorzystać z internetowych procedur przy zamówieniu węgla w e-sklepie, PGG uruchomił nową usługę.

Są to nadal nasi klienci i jeśli tylko potrzebują dobrego polskiego węgla opałowego w rozsądnej cenie, ale z różnych powodów nie potrafią złożyć zamówienia przez internet, należy im w tym pomóc - czytamy na stronie sklepu PGG.

Jak zapewnia PGG, już nie trzeba mieć komputera z dostępem do sieci ani biegłości w posługiwaniu się internetem, aby zrobić udane zakupy w e-sklepie Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Jak działa nowa usługa sklepu PGG?

Jak kupić węgiel w e-sklepie PGG bez posiadania internetu? Wystarczy pojawić się w dowolnym składzie KDW, gdzie pracownicy od razu przyjmą zamówienie klienta.

Wystarczy dotrzeć do najbliższego składu KDW, gdzie obsługa na miejscu udzieli wszelkiej możliwej pomocy przy zakupie węgla w e-sklepie. Obsługa w składach KDW będzie pomocna w możliwie najszerszym zakresie, pomoże np. otworzyć konto klienta w e-sklepie PGG S.A. i poprowadzi przez kolejne punkty procedury. Na życzenie klienta skład KDW udostępni na miejscu komputer podłączony do sieci internetowej i pozwoli samodzielnie złożyć zamówienie - wyjaśnia PGG.

I dodaje, że nowa usługa jest całkowicie bezpłatna.

REKLAMA

Sklep internetowy PGG S.A. oraz sieć KDW od zeszłego roku stały się głównym kanałem dystrybucji węgla opałowego z polskich kopalń dla gospodarstw domowych. W 2022 r. w e-sklepie PGG S.A. zarejestrowało się ponad milion klientów, którzy kupili ok. 1,5 mln ton węgla opałowego do ogrzewania swoich domów i mieszkań.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA