Na A2 znów zapłacisz więcej. Kierowcy: za chwilę będzie kolejna podwyżka
Od wtorku 11 marca wzrosły opłaty za przejazd koncesyjnym odcinkiem autostrady A2 między Nowym Tomyślem a Koninem. Spółka Autostrada Wielkopolska podniosła stawki za przejazd na 150-kilometrowej trasie, podzielonej na trzy 50-kilometrowe fragmenty. Nowa opłata dla pojazdów osobowych wynosi 36 zł za każdy odcinek, co daje łącznie 108 zł za całą trasę. To o 6 zł więcej niż dotychczas.

REKLAMA