REKLAMA
  1. bizblog
  2. Transport

iTaxi przejmuje kolejną firmę taksówkarską. Będą kolejne udogodnienia

iTaxi nie zwalnia tempa. Wraz z początkiem września rozpocznie strategiczną współpracę z kolejną firmą realizującą licencjonowane przejazdy na terenie Gdańska. Na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy oraz przedsiębiorstwa działające na terenie Trójmiasta?

23.08.2023
18:31
iTaxi przejmuje kolejną firmę taksówkarską. Będą kolejne udogodnienia
REKLAMA

iTaxi to firma funkcjonująca na rynku taxi od blisko 11 lat, znana z licencjonowanych przejazdów w kilkudziesięciu miastach w kraju. Teraz iTaxi przejmuje kolejną firmę taksówkarską - tym razem z Trójmiasta.

REKLAMA

iTaxi poszerza swoją flotę

Do ogólnopolskiej floty jej samochodów dołączy we wrześniu Stowarzyszenie Dajan Taxi z Gdańska, które działa na terenie Trójmiasta od 30 lat. Po Komfort Taxi, AS Taxi, City Drivers oraz Flash Taxi, będzie to już piąte przejęcie przez iTaxi w tym regionie.

Firma taksówkarska zapewnia, że dzięki współpracy, pasażerowie zyskują dostęp do jeszcze większej floty licencjonowanych taksówek, co wpłynie na skrócenie czasu oczekiwania na przyjazd. Podróżni mają możliwość m.in. zamawiania kursów przez infolinię i aplikację mobilną iTaxi. Dzięki usłudze ceny gwarantowanej mają możliwość poznania ceny kursu przed przejazdem. Ponadto wygodnych i zróżnicowanych płatności za zrealizowane zamówienia – przez aplikację, z użyciem karty czy gotówki.

Dodatkowe udogodnienia dla pasażerów

Osoby podróżujące służbowo mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia w postaci m.in. dostępu do panelu biznesowego, nadzoru nad przebiegiem realizowanych kursów, w tym kontrolę kosztów, nadawanie limitów i określanie budżetu dla poszczególnych pracowników, czy zbiorczej faktury, a także zaawansowanego narzędzia raportowania.

REKLAMA

Wierzymy, że ta koncepcja przyniesie korzyści wszystkim zainteresowanym stronom: pasażerom poszukującym sprawdzonych i bezpiecznych form transportu, współpracującym w ramach połączonych flot taksówkarzom i nam, jako iTaxi. Po raz kolejny dziękujemy firmom, ich kierowcom oraz korzystającym z ich usług pasażerom, za zaufanie, jakim nas obdarzyli – komentuje Andrzej Padziński, członek zarządu, dyrektor ds. rozwoju biznesu iTaxi.

Od 1 września 2023 r., w związku z formalnym przejęciem aktywów Stowarzyszenia Dajan Taxi, wszelkie prawa i obowiązki dotyczące świadczenia usług przewozu osób taksówkami przejmuje iTaxi.pl S.A.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA