REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Cały miesiąc promocji. Za chwilę ruszają Allegro Black Weeks

Rusza kampania Allegro Black Weeks. Tym razem platforma daje klientom posiadającym aplikację dodatkowe możliwości dostępu do specjalnych okazji aż przez 25 dni, do tego dochodzi funkcja Shaker z codzienną ofertą za 1 zł. Łowcy promocji będą mogli zakupić perełki z 50 proc. rabatem.

06.11.2023
22:11
Cały miesiąc promocji. Za chwiel ruszają Allegro Black Weeks
REKLAMA

Allegro dodaje literę „s” do Black Week i tym samym wydłuża święto promocji aż do 25 dni! Nowy telefon z elektroniki, elegancka biżuteria z mody, a może pyszna kawa z supermarketu? Podczas festiwalu klienci mogą skorzystać z promocji w najpopularniejszych kategoriach dostępnych na Allegro, w poszukiwaniu tego, czego potrzebują. Na łowców okazji czekają oferty topowych marek, takich jak Apple, Dyson, Lego, Wittchen i wiele innych. W trakcie zakupów na Allegro Black Weeks warto zwracać uwagę na etykietę Gwarancja najlepszej ceny, która daje klientom pewność, że znaleźli najlepsze oferty!

REKLAMA

Jak skorzystać z Allegro Black Weeks

Aby skorzystać w listopadzie z najbardziej atrakcyjnych ofert, warto skorzystać z aplikacji mobilnej Allegro, jej użytkownicy mogą otrzymać kupon w wysokości 10 zł za zainstalowanie aplikacji i kolejne 10 zł za dokonanie pierwszego zakupu za jej pośrednictwem. Co więcej, podczas festiwalu mogą otrzymać aż 30 Monet, jeśli wydadzą minimum 500 zł na produkty oznaczone jako Black Weeks. wiele korzyści czeka również na użytkowników Allegro Smart.

Więcej wiadomości o promocjach na Allegro

Tylko w aplikacji mają dostęp do codziennych ofert z Shakera, przecenionych o co najmniej 50 proc. w tym jednej oferty dziennie za 1 zł. Klienci Allegro Smart otrzymają również wcześniejszy dostęp, bo już 10 listopada do najlepszych ofert Black Weeks, ponieważ oficjalnie cała akcja z Black Weeks zaczyna się 13 listopada. Co więcej, użytkownicy mogą wziąć udział w Wielkim Finale Loterii Smart i wygrać 100 000 zł lub samochód hybrydowy.

Shaker na rozgrzewkę i powiadomienia o perełkach

Allegro twierdzi, że to dopiero początek, bo już teraz w ramach rozgrzewki, użytkownicy aplikacji mogą korzystać z Shakera, a już od 13 listopada na platformie znajdą tysiące ofert przecenionych nawet o 50 proc. Warto śledzić Allegro w nadchodzących tygodniach i wypatrywać kolejnych specjalnych ofert, które platforma przygotowała dla swoich klientów. Dobrym pomysłem będzie dodanie do listy obserwowanych produktów, które szczególnie nas interesują, aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko rozpocznie się ich sprzedaż. 

Wszystkie oferty specjalne w ramach festiwalu Allegro Black Weeks można znaleźć na stronie www.allegro.pl.

REKLAMA
 class="wp-image-2279347"

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA