REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka ponawia superpromkę. Polacy znowu rzucą się na sklepowe półki?

Nie ma co ukrywać, Polacy kochają spędzać letnie wieczory ze znajomymi przy złotym napoju. Będzie ku temu podwójna okazja, bo Biedronka wraca ze swoja kultową promocją, która gwarantuje tłumy przy sklepowych kasach i widok ludzi wychodzących ze sklepów z całymi kartonami piwa.

09.08.2023
18:26
biedronka kaucja
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka przyzwyczaiła nas do tego, że co rusz robi promocje dla swoich klientów. Tym razem dyskonter wraca do kultowej już promocji na piwo. Amatorzy złotego napoju w wersji alkoholowej i bezalkoholowej będą mieli niepowtarzalną okazję skorzystać z oferty 12+12 gratis.

REKLAMA

Biedronka rozdaje piwo, ale jest haczyk

Ta mega promocja na piwo pojawia się najczęściej w wakacje i w długie weekendy. Tym razem nie jest inaczej, bo już w ten weekend Biedronka ponawia akcję promocyjną na piwo.

Wyłącznie w piątek i sobotę, 11-12.08, sieć Biedronka oferuje specjalną ofertę na piwo 12+12, do której zaliczają się także piwa bezalkoholowe. W promocji biorą udział wszystkie butelki bezzwrotne marek: Heineken, Carlsberg, Książęce, Łomża, Zatecky, Lech Easy, Żywiec, Captain Jack, Desperados, Somersby, Garage, Lech Free, Karmi.

Jak skorzystać z biedronkowej promocji?

Klient, który zakupi 24 piw objętych promocją, otrzyma rabat w wysokości 12 najtańszych z nich. Naliczy się on automatycznie przy kasie. Różne rodzaje piw można mieszać dowolnie, także razem z piwami bezalkoholowymi. Dzienny limit piw wynosi 24 (maks. 12 gratis).

REKLAMA

Warunki? Podstawa to aplikacja lub karta Moja Biedronka, którą należy zeskanować przy kasie, a wtedy rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne piwa w butelkach. Jeśli nie posiadacie karty, to nie martwcie się, zawsze możecie założyć ją w sklepie. No i należy mieć skończone 18 lat.

Oferta nie dotyczy zestawów ze szklanką lub wielopaków (piw w opakowaniach zbiorczych). Promocja potrwa do wyczerpania zapasów, więc kto pierwszy ten lepszy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA