REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka zmienia godziny otwarcia. Dorzuca też promocje

Z okazji długiego, sierpniowego weekendu Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów. Od jutra ponad 3 tys. placówek będzie otwartych do 23.00 lub nawet dłużej. Sieć sklepów obiecuje też specjalne promocje w określonych godzinach.

09.08.2023
17:03
Biedronka zmienia godziny otwarcia. Dorzuca też promocje
REKLAMA

Biedronka zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że gdy nadchodzi długi weekend, sieć wydłuża godziny funkcjonowania swoich sklepów. A żeby klienci zjawili się wieczorami w dyskontach, sieć kusi ich dodatkowymi promocjami.

REKLAMA

Jak sklepy będą otwarte w długi weekend?

Przede wszystkim warto pamiętać, że najbliższa niedziela 13 sierpnia jest niehandlowa, a wtorek 15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W tych dniach sklepy pozostaną zamknięte, chyba że za ladą stanie właściciel.

W przypadku Biedronki dyskonter postanowił wydłużyć funkcjonowanie sklepów w pozostałe dni długiego weekendu. I tak - już od czwartku do soboty ponad 3 tys. sklepów sieci Biedronka otwartych będzie od godziny 6.00 rano do co najmniej do godziny 23.00. Z kolei w poniedziałek 14 sierpnia dłużej niż zwykle będzie funkcjonować trochę mniej sklepów, bo 2,7 tys.

Wydłużamy godziny otwarcia naszych sklepów w okresie długiego sierpniowego weekendu, aby dodatkowo zwiększyć komfort zakupowy naszych klientów. W tym czasie wiele osób planuje większe zakupy związane z wypoczynkiem, dlatego dostarczamy im dodatkowy czas na spokojne dokonanie zakupów - informuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu w sieci Biedronka.

Będzie można skorzystać z rabatów w godzinach wieczornych

Sieć po raz kolejny przygotowała specjalne promocje na długi weekend. Klientów czekają okazje zakupowe w ramach sierpniowych rabatogodzin. Nie będą one jednak funkcjonować rzez cały dzień, a jedynie wieczorami od 10 do 19 sierpnia w godzinach 20.00 - 23.30.

Na jakie promocje mogą liczyć klienci, którzy udadzą się do Biedronki po zmierzchu?

REKLAMA
  • w czwartek 10 sierpnia klienci będą mogli kupić schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo w promocyjnej cenie 11,99 zł za kg. Obowiązuje limit 4 kg,
  • w piątek 11 sierpnia w ramach rabatogodzin dostępne będą m.in. pieluchy marki Dada w różnych rozmiarach w cenie 19,99 zł przy zakupie dwóch sztuk, limit to 4 sztuki na kartę Moja Biedronka,
  • w sobotę 12 sierpnia obowiązywać będzie oferta na kawę mieloną marki Lavazza. Przy zakupie dwóch opakowań cena promocyjna za jedną sztukę wynosić będzie 9,99 zł.  

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA