REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Megakumulacja w… Biedronce. Im więcej wydasz, tym więcej zdrapiesz

Do tej pory w Biedronce oprócz standardowych promocji można potrząsać telefonem. Jednak od dzisiaj klienci wezmą udział w jeszcze jednej zabawie, bo w sieci sklepów od dzisiaj startuje loteria. Wartość nagród to 40 milionów. Trzeba tylko pamiętać, że kto pierwszy ten lepszy, bo promocja trwa do 8 kwietnia lub do wyczerpania zdrapek.

13.03.2023
18:10
Megakumulacja w… Biedronce. Im więcej wydasz, tym więcej zdrapiesz
REKLAMA

Loteria zdrapkowa Biedronki daje klientom dodatkowy sposób na oszczędzenie trochę grosza i możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Zdrapki wydawane są do 8 kwietnia, natomiast odbiór nagród produktowych oraz doładowań Wirtualnego Portfela możliwy będzie do 22 kwietnia.

REKLAMA

Zdrapka Biedronki: w puli 40 mln zł

Im więcej klient kupi tym więcej zdrapie. Tak pokrótce można opisać zabawę w której do wygrania jest aż 10 milionów nagród. Ich łączna wartość sięga 40 milionów złotych, a w puli jest aż 100 nagród głównych po 60 tys. zł każda. Sprzedaż objęta loterią potrwa do 8 kwietnia br. lub do wyczerpania zdrapek. Trzeba tylko pamiętać, by po każdych zakupach przy kasie zeskanować kartę Moja Biedronka, bo inaczej nici z promocji.

undefined

Dzięki naszej zdrapkowej Biedronkoloterii klienci mają szansę na miliony nagród i świetną zabawę. Zakupy w Biedronce w okresie trwania loterii dodadzą dodatkowego dreszczyku emocji – zachwala Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych w sieci Biedronka.

Wygrać możesz doładowanie Wirtualnego Portfela

Pod zdrapkami będzie można znaleźć prawie 130 rodzajów nagród produktowych takich marek jak m.in. Alpro, M&M’s, Skittles, Kubuś, Adidas, Garnier czy Dove. Oprócz produktów będzie można wydrapać również doładowania Wirtualnego Portfela, dzięki którym klient będzie mógł zapłacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka.

Do wygrania jest ponad 200 tys. doładowań o wartościach 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł. Środki zgromadzone w Wirtualnym Portfelu będzie można wykorzystać aż do 22 kwietnia. Stan Wirtualnego Portfela można sprawdzić w swoim koncie Moja Biedronka na stronie moja.biedronka.pl oraz w aplikacji mobilnej Biedronka.

Sposoby na bonusy w Biedronce

1. Podstawowym sposobem jest przekroczenie progu wydatków za zakupy:

  • za przekroczenie progu 149 zł – 2 zdrapki
  • za przekroczenie progu 199 zł – 3 zdrapki
  • za przekroczenie progu 299 zł – 5 zdrapek
  • za przekroczenie progu 399 zł – 7 zdrapek
  • za przekroczenie progu 499 zł – 9 zdrapek

2. Za wydanie min. 39 zł na produkty z kategorii: kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki lub konserwy i słoiki przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 39 zł musi dotyczyć produktów jednej z powyższych kategorii rozłącznie. 3. Za wydanie min. 99 zł na produkty z kategorii: artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne lub świeże ryby również przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 99 zł musi dotyczyć produktów należących do powyższych kategorii rozłącznie.

Przykładowo klient, który dokona zakupów w kategorii kosmetyki za 50 zł, 160 zł wyda na artykuły przemysłowe, a 90 zł wyda na inne produkty, otrzyma łącznie 7 zdrapek. 5 za przekroczenie progu 299 zł oraz po jednej dodatkowej zdrapce za dokonanie zakupów produktów z kategorii kosmetyki za łączną kwotę co najmniej 39 zł oraz za dokonanie zakupów produktów z kategorii artykuły przemysłowe i tekstylne za łączną kwotę co najmniej 99 zł.

Szczegóły zabawy Biedronki warte zapamiętania

REKLAMA

Odbiór zdrapek jest możliwy wyłącznie po zeskanowaniu karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. W przypadku, gdy transakcja realizowana jest na kasie samoobsługowej, informacja o przysługującej liczbie zdrapek jest zapisywana automatycznie na karcie Moja Biedronka lub w aplikacji mobilnej.

Wydanie nagród produktowych, jest możliwe na wszystkich rodzajach kas. Odbiór nagród w postaci doładowań Wirtualnego Portfela dostępny jest wyłącznie na kasach regularnych, natomiast odbiór środków zgromadzonych zapisanych w Wirtualnym Portfelu możliwy również w kasach samoobsługowych podczas dokonywania transakcji. Wypłaty nagród głównych zrealizowane zostaną poprzez przelewy bankowe na konta szczęśliwców.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA