REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Korporacje odciążają startupy. Beyond.pl dołącza do InCredibles Sebastiana Kulczyka

Młodzi przedsiębiorcy powinni skupić się skalowaniu biznesu, a nie ma poprawianiu nieefektywnych rozwiązań infrastruktury IT, którą wykorzystuje ich platforma. Pomaga im w tym platforma  InCredibles, która wspólnie z Beyond.pl, pomoże w zaprojektowaniu rozwiązań szytych na miarę początkujących jednorożców.

09.12.2023
22:11
Korporacje odciążają startupy. Beyond.pl dołącza do InCredibles Sebastiana Kulczyka
REKLAMA

Zależy mi, by founderzy mogli skupić się na budowaniu wartości, rozwijać swój biznes i go skalować. W mojej ocenie zbyt często wpadają w pułapkę technologiczną nieefektywnego konsumowania zasobów – czyli czasu i pieniędzy – na  wybór nieoptymalnych rozwiązań infrastrukturalnych. W efekcie przegrywają w wyścigu o budowanie stałych przewag rynkowych – komentuje Wojciech Stramski, Prezes Zarządu Beyond.pl.

REKLAMA

Właśnie w tym obszarze Beyond.pl będzie odciążać startupy. Do programu Kulczyka wnosi ekspertyzę związaną z utrzymaniem, monitorowaniem i administrowaniem infrastrukturą IT. To szczególnie ważne dla początkujących startupów, które mogą jeszcze nie posiadać specjalistów dedykowanych obsłudze serwerów czy przestrzeni w chmurze. Beyond.pl ma im pomagać nie tylko w kwestii projektowania środowisk IT, ale i pod kątem skalowania czy zgodności z regulacjami prawnymi.

Więcej wiadomości o InCredibles

Nasze zaplecze projektowe zdobyte podczas obsługi ponad 500 klientów z różnych branż jest fundamentem, który wykorzystamy podczas wsparcia laureatów – dodaje Stramski.

Beyond.pl pomoże wybrać optymalny scenariusz, wdroży go i będzie monitorować i utrzymywać infrastrukturę startupu

REKLAMA

Dla Beyond.pl to już druga inicjatywa związana ze startupami. Dwa lata temu firma wystartowała projekt StartUp your Tech, koncentrujący się na wsparciu w zakresie utrzymania infrastruktury IT. Startupy mogły w jego ramach liczyć na preferencyjne warunki utrzymania i administracji w centrach danych Beyond.pl.

Beyond.pl to również częścią grupy kapitałowej Kulczyk Investments. W maju tego roku dotychczasowy wiceprezes firmy, Michał Grzybkowski, sprzedał mniejszościowy pakiet udziałów - od tego czasu holding jest właścicielem 100 proc. udziałów firmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA