REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Sebastian Kulczyk ogłasza konkurs. Do zgarnięcia jest prestiżowe stypendium

Ruszył konkurs, w którym nagrodą jest stypendium finansujące dwuletni kurs prowadzonych przez SGH studiów MBA for Startups. Fundatorem jest Sebastian Kulczyk.

12.07.2021
15:54
Sebastian Kulczyk ogłasza konkurs. Do wygrania jest prestiżowe stypendium
REKLAMA

Aby wystartować w konkursie o stypendium Sebastiana Kulczyka, które sfinansuje dwuletnie MBA for Startups na SGH, kandydaci powinni spełnić kilka podstawowych warunków.

REKLAMA

Muszą legitymować się wykształceniem wyższym, sprawnie posługiwać się językiem polskim i angielskim, wykazać co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego.

Jak zdobyć stypendium na MBA for Startups na SGH?

O tym, komu zostanie przyznane stypendium, zdecyduje dwuetapowe zadanie, w którym trzeba:

  • udzielić poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania i polecenia zawarte w zadaniu konkursowym;
  • nagrać i przesłać ok. 2-minutowy film z odpowiedzią na pytanie: dlaczego chcesz studiować na „MBA for Startups – SGH online dla przedsiębiorców”?

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 września 2021 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

O tym, komu zostanie przyznane stypendium, zdecyduje kapituła konkursu. Laureat zostanie wyłoniony w dniach 1-3 października 2021 r.

Pierwsze w Polsce studia o zarządzaniu startupami

MBA for Startups to pierwsze w Polsce studia adresowane do młodych przedsiębiorców – jak podpowiada sama nazwa – ze środowiska startupowego. Dwuletnie studia w całości prowadzone są zdalnie

REKLAMA

Ich wyjątkowa formuła oparta jest na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka oraz platformą networkingową międzynarodowych partnerów

przekonują organizatorzy kursu warszawska SGH i Kulczyk Investments.

MBA for Startups są pełnoprawnym, honorowanym na całym świecie programem MBA, a SGH posiada akredytację Association of MBAs, która potwierdza najwyższą, zgodną z międzynarodowymi standardami jakość kształcenia biznesowego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA