REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Co za promocja w Lidlu. Jak znalazł przed świętami!

Przedświąteczne przygotowania ruszyły już pełną parą. Zanim jednak usiądziemy do wigilijnego stołu, trzeba nieźle się napracować: zakupy, gotowanie i sprzątanie, te czynności spędzają sen z powiek większości Polaków. Lidl znalazł sposób, aby odciążyć w domowych porządkach, bo od soboty 16 grudnia, w ofercie sieci sklepów pojawią się akcesoria do sprzątania w promocyjnych cenach.

16.12.2023
8:28
lidl-polska-najtanszy sklep w PL
REKLAMA

Dopiero co Lidl ogłosił promocje na lidlomixa, a tu na klientów czeka kolejna promka. Tym razem sieć sklepów chce pomóc w procesie przygotowywania domu na święta. Dzięki tym urządzeniom sprzątanie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale także bardziej przyjemne. A co trzeba zrobić, żeby załapać się na produkty w niższych cenach? Założyć aplikację lub kartę Lidla, którą należy użyć przy zakupach. Trzeba jednak pamiętać, promocja trwa do wyczerpania zapasów.

REKLAMA

Robot funkcją czyszczenia na mokro

Dodatkowa para rąk do pracy zawsze się przyda, dlatego już w sobotę 16 grudnia, do sklepów sieci trafi robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro marki SilverCrest w promocyjnej cenie 499 zł, to aż 200 zł taniej!

Ten inteligentny pomocnik pozwoli nam odpocząć, podczas gdy będziemy nadzorować go za pomocą specjalnej aplikacji lub pilota. Wyposażony w liczne czujniki, dziesięć antykolizyjnych oraz trzy zapobiegające upadkom, a także posiadający sześć różnych trybów sprzątania sprawi, że podłoga będzie błyszczeć - zapewnia sieć.

I dodaje, że można go używać na różnego rodzaju powierzchni – płytkach, panelach oraz dywanach o krótkim włosiu. W zestawie znajduje się także zbiornik na wodę, stacja ładująca, zasilacz sieciowy, filtr, szczotki oraz ściereczka z mikrofibry.

Więcej o zakupach przeczytać można poniżej:

Z aplikacją zakup sprzętów będzie tańszy

W sobotniej ofercie pojawi się również mop parowy marki Vileda w cenie 269 zł za 1 zestaw. Dla wszystkich posiadaczy aplikacji Lidl Plus, po aktywacji kuponu produkt będzie dostępny 50 zł taniej. Urządzenie jest dostosowane do wszystkich rodzajów podłóg oraz dywanów z krótkim włosiem, usuwając do 99,9 proc. bakterii, bez użycia środków chemicznych. Do tego zestawu będzie można dokupić również nakładki na mopa za 34,99 zł/2 szt.

REKLAMA

Od 16 grudnia do sklepów Lidl Polska trafi również zestaw do sprzątania Easy Wring and Clean Vileda w cenie 119 zł za 1 zestaw. Użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli go kupić 20 zł taniej. W zestawie znajdą się wiadro, mop obrotowy oraz nakładka z mikrofibry. Do dokupienia będą także dodatkowe nakładki w cenie 49,99 zł za 2 szt.

Dzięki urządzeniom i akcesoriom do sprzątania dostępnym w Lidl Polska, przedświąteczne porządki staną się prostsze i bardziej efektywne - uważa sieć sklepów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA