REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

350 zł rabatu od Lidla. Skorzystają pracownicy i nie tylko

Lidl Polska przygotował niespodziankę dla swoich pracowników z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. Dyskonter zorganizował specjalnie dla nich wielką akcję promocyjną w aplikacji Lidl Plus, w ramach której oferuje aż do 350 zł rabatu na zakupy w swoich sklepach. 

03.04.2023
17:57
lidl-polska-najtanszy sklep w PL
REKLAMA

Lidl postanowił wesprzeć swoją załogę przed świętami i związanymi z tym wydatkami. Pracownicy nie dostaną jednak ani zastrzyku gotówki, ani bonów na zakupy. Sieć przygotowała dla nich jeszcze więcej promocji w postaci kuponów rabatowych.

REKLAMA

Dodatkowe zniżki dla pracowników Lidla

Załoga Lidla otrzyma w aplikacji Lidl Plus kupony rabatowe o łącznej wartości 350 zł. Oprócz pracowników w akcji wezmą również udział współpracownicy, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci.

Na czym polega specjalna akcja? Od 3 kwietnia każdy z ponad 27 tys. pracowników, w ramach akcji promocyjnej w aplikacji zakupowej Lidl Plus, może otrzymać dwa kupony rabatowe o wartości 100 zł oraz jeden kupon rabatowy na kwotę 150 zł.

Akcja Lidla potrwa do końca maja

REKLAMA

Każdy kupon można wykorzystać samemu lub podarować go bliskiej osobie. Dzięki temu akcja dociera również do innych użytkowników aplikacji Lidla. Co ważne, w akcji promocyjnej można wziąć udział do 31 maja 2023 r.

Nie pierwszy raz dyskont obdarowuje swoich pracowników - do tej pory zwykle mogli liczyć na dedykowane dla nich promocje w aplikacji Lidl Plus przed świętami Bożego Narodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA