REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Żabka zaleje Polskę hot-dogami? Teraz dostarczy je pod drzwi lub w plener

Żabka umożliwia klientom nową możliwość zamawiania hot-dogów. Nie trzeba będzie fatygować się do sklepu, bo ciepłe jedzonko zostanie dostarczone pod wskazany adres. Żabka Jush, bo tak nazywa się apka do zamawiania, obiecuje dowieźć żarełko już w 15 minut. Na razie nowa funkcjonalność jest dostępna wyłącznie dla krakowskich użytkowników w ramach pilotażu.

18.05.2023
18:01
Żabka zaleje Polskę hot-dogami? Teraz dostarczy je pod drzwi lub w plener
REKLAMA

Chrupiąca bułka, ciepła parówka i ulubiony sos. Hot-dogi w ostatnich latach stały się jednym z najpopularniejszych dań błyskawicznych w naszym kraju, bo są dostępne na większości stacji paliw oraz w sklepach. W samej tylko Żabce w 2022 r. sprzedano prawie 74 mln hot-dogów.

REKLAMA

Ciepłe przekąski w aplikacji Żabki

Według informacji sieciówki hot-dog sprzedaje się w stacjonarnych sklepach co 2 sekundy. W nadchodzących miesiącach wynik ten może zostać pobity, a wszystko dzięki rozszerzeniu kanałów dystrybucji tej ciepłej przekąski o aplikację Żabka Jush, czyli 15-minutową dostawę zakupów. Ofertę dań na ciepło uzupełnia panini, które również zadebiutowało w asortymencie aplikacji. Jak wskazuje Żabka, to pierwszy raz w Polsce, kiedy usługa q-commerce – oparta na ekspresowych zakupach online – wprowadza do swojej oferty ciepłe posiłki.

Hot-dogi to ulubiona ciepła przekąska Polaków, kiedy nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłku. To także numer jeden wśród ciepłych produktów oferowanych w sklepach sieci Żabka, więc wprowadzenie go do naszej aplikacji było dla nas kwestią czasu. W ten sposób odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, którzy często muszą przekąsić coś na szybko. Obojętnie czy są w pracy, domu, na imprezie czy spędzają czas na świeżym powietrzu.– mówi Kamil Bąkowski, Marketing & eCommerce Director w Lite e-Commerce.

A może hot-dog w plenerze w rozmiarze max?

Przekąska serwowana jest w standardowej, znanej klientom Żabki bułce i z dodatkiem wybranego sosu. Użytkownicy Żabki Jush będą mogli zamówić większego hot-doga z parówką w rozmiarze MAX, który będzie dostarczany z jednym z trzech sosów do wyboru: ketchup, tysiąca wysp i czosnkowy. Z kolei panini będzie dostępne w trzech wariantach: z kurczakiem, z serem cheddar oraz z szynką, serem i papryczkami jalapeno.

Proces przygotowania hot-doga i panini odbywa się w tym samym miejscu, gdzie kompletowane są zamówienia. Przed transportem przekąski są odpowiednio zabezpieczane przeciwko wychłodzeniu i uszkodzeniom, dzięki czemu dojadą do klientów ciepłe i w takiej samej formie jakby były robione na miejscu w sklepie Żabka - wskazuje sieć.

Hot-dog z Żabki Jush również będą dostępne w plenerze, bo Żabka Jush uruchomiła drugą edycję letnich dowozów w plener, rozszerzając ofertę o kolejne miasta: Kraków, Gdańsk, Sopot, Poznań, Katowice i Piaseczno.

REKLAMA
 class="wp-image-2138137"
fot. materiały prasowe/Żabka

Zakupy można zamówić do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych danych miast, takich jak parki i plaże. Do tej pory usługa była dostępna wyłącznie w Warszawie. Teraz Żabka Jush w ramach aktywacji połączonej z krakowskimi Juwenaliami planuje przeprowadzić także działania skierowane do studentów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA