REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów. Wszystko przez Juwenalia

W przyszłym tygodniu rusza doroczne święto studentów, czyli Juwenalia. Z tej okazji sieć sklepów Biedronka postanowiła wydłużyć godziny pracy w niektórych swoich sklepach, a także przygotowała specjalne promocje.

18.05.2023
17:12
biedronka home
REKLAMA

Biedronka kilka razy do roku wydłuża godziny funkcjonowania wybranych placówek, aby umożliwić klientom zakupy w niestandardowych godzinach. Tym razem postanowiła zrobić to z okazji Juwenaliów w trzech miastach i otwiera całodobowo sklepy w Toruniu i Lublinie oraz wydłuża godziny funkcjonowania sklepów we Wrocławiu.

REKLAMA

Które sklepy będą nastawione na studentów?

Całą dobę będzie otwarty dla klientów dyskont w Toruniu przy ul. Fałata 3 oraz w Lublinie: przy ul. B. Prusa, przy Okopowej 3, oraz przy Lipowej. Akcja jest ograniczona czasowo i ostanie zakupy studenci, czy też inni klienci, będą mogli zrobić w sobotę 20 maja do godziny 23.30. Z kolei we Wrocławiu od 24 do 27 maja będą funkcjonować do godziny 2.00 w nocy sklepy przy ul. Bacciarellego 56, ul. Wróblewskiego 7 i pl. Grunwaldzkim 12/14 będą funkcjonowały do godziny 2:00.

Aby pomóc studentom w obchodach Juwenaliów, postanowiliśmy wydłużyć godziny otwarcia placówek oraz przygotowaliśmy specjalne promocje, które pozwolą im na zrobienie zakupów w niskich biedronkowych cenach - informuje Marek Ryński, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka

Klienci, posiadający kartę Moja Biedronka lub aplikację, podczas nocnych zakupów będą mogli skorzystać z dodatkowych promocji. Do soboty 20 maja tym razem w sklepie w Toruniu przy ul. Fałata 21 w obniżonych cenach będzie można kupić piwo, kabanosy Tarczyński (w promocji drugie opakowanie za 1 zł) oraz chipsy Chrunchips 140 g (drugi produkt 50 proc. taniej). W ofercie sieci znajdą się też napoje gazowane Cola Original, dostępne w ramach rabatu „2+1 gratis”.

Oprócz Juwenaliowych promocji jest też praca dla studentów

REKLAMA

Niektórzy studenci oprócz zabawy na Juwenaliach i korzystania z biedronkowych promocji, może skuszą się na wakacyjną ofertę pracy w dyskoncie. Jak już pisaliśmy, Biedronka rekrutuje studentów do pracy lub odbycia 3-miesięcznych odpłatnych praktyk, w największych polskich kurortach. A gdzie będzie można napawać się pięknym zachodem słońca lub szumem fal po pracy? Według informacji dyskontera praca czeka w takich miejscowościach jak: Międzyzdroje, Mielno, Mrągowo, Szklarska Poręba lub Karpacz. 

Osobom chcącym podjąć zatrudnienie, Biedronka oferuje stawkę godzinową w wysokości od 22,80 zł brutto do 27 zł brutto, pracę w miejscowości turystycznej, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, a w wybranych lokalizacjach również nocleg i wyżywienie. Takie rozwiązanie, jak zachwala sieć, pozwala na zdobycie doświadczenia, a także korzystanie z uroków miejscowości wypoczynkowej po pracy. Aplikacje można składać poprzez stronę pracawbiedronce.pl Dodatkowa informacja jest taka, że kandydaci nie muszą dołączać CV.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA