REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Chyba kroi się nowy hit od Żabki. Sieć odpala Jush w kolejnych miastach

Aplikacja Jush przyśpiesza i niecałe sześć miesięcy po starcie w Warszawie wchodzi do kolejnych miast. Startup Lite e-Commerce, który należy do Żabki, właśnie uruchomił swoją usługę w Krakowie, a od niedawna z usługi błyskawicznych, 15-minutowych dostaw zakupów mogą korzystać również mieszkańcy Katowic oraz Piaseczna.

26.04.2022
16:38
Chyba kroi się nowy hit od Żabki. Sieć odpala Jush w kolejnych miastach
REKLAMA

Jush regularnie poszerza również zasięg działania w dotychczasowych lokalizacjach, dodając nowe dzielnice.

REKLAMA

Aplikacja z Warszawy zawędrowała do Krakowa. Podbój dawnej stolicy Polski usługa zaczęła od miejsca, gdzie bije jej kulturowe serce – Kazimierza. Zakupy w 15 minut mogą zamówić również mieszkańcy Prądnika Białego, gdzie startup Żabki, czyli Lite e-Commerce otworzyło drugi punkt w mieście.

W Katowicach natomiast Jush swoim zasięgiem objął znaczną część aglomeracji, działać będzie między innymi w Śródmieściu, Bogucicach i na Koszutce.  

Żabka stawia na błyskawiczne dostawy i duży asortyment

Kurierzy w każdej z tych lokalizacji będą dowozić ponad 1500 różnych produktów – od artykułów spożywczych, w tym świeżych owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki. W asortymencie znajdują się również napoje czy dania gotowe, również w wersji wegetariańskiej.

Klienci mogą kupić produkty znane z Żabki, włączając w to m.in.: soki i lemoniady Wycisk, posiłki Dobra Karma, gotowe kanapki Tomcio Paluch, płynne przekąski Foodini oraz dania przygotowane przez Maczfit. Warto jednak podkreślić, że w aplikacji Jush znajdziemy produkty znane nie tylko ze sklepów Żabka.

Jednym z filarów naszej działalności jest szybki rozwój usługi. W niecałe sześć miesięcy po starcie w Warszawie, pojawiliśmy się w kolejnych czterech miastach w Polsce. Przybliża nas to do celu, jakim jest zaproponowanie jak największej grupie mieszkańców naszego kraju możliwości zakupów w 15 minut 

– mówi Wojciech Krok, CEO Lite e-Commerce.

Aplikacja swoim zasięgiem działania objęła praktycznie całe podwarszawskie Piaseczno. Co najważniejsze, kurierzy dowożą w nim produkty na takich samych zasadach jak w innych lokalizacjach.

To oznacza, że od października 2021 roku Lite e-Commerce uruchomiło usługę aż w 5 miastach.  

 class="wp-image-1784983"

Dalszy rozwój nowej usługi Żabki w Warszawie oraz Gdańsku

Niecałe pół roku od startu pilotażu z aplikacji Jush może korzystać większość mieszkańców stolicy. Usługa dotarła do kolejnej dzielnicy w Warszawie.

Szybkimi zakupami online mogą cieszyć się kolejni mieszkańcy części Mokotowa. Również w Gdańsku startup otworzył kolejny punkt, tym razem zlokalizowany na Przymorzu Małym.

Ekspansja usługi ma na celu dotarcie do jak największej liczby mieszkańców kraju i tym samym wypracowaniu pozycji Jusha jako lidera rozwiązań q-commerce w Polsce.

REKLAMA

Dostawa w ramach usługi kosztuje 3,99 zł, ale gdy wartość koszyka przekroczy 35 zł, jest ona darmowa. Zamówienia można składać codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7:00-23:00.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA