REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Żabka kusi franczyzobiorców. Gwarantowany przychód 15 tys. zł przez pierwsze pół roku

Żabka gra va banque. Zaprasza do współpracy nowych franczyzobiorców i obiecuje im przez pierwsze sześć miesięcy — niezależnie rzeczywistego od obrotu — przychód w wysokości co najmniej 15 tys. zł.

16.10.2019
9:52
Żabka 2.0 amazon go
REKLAMA

W tamtym roku Żabka Polska uruchomiła nad Wisłą sklep nr 5000. Ten rok sieć chce zakończyć z jeszcze lepszym wynikiem i mieć pod kontrolą w Polsce nie mniej niż 6 tys. punktów handlowych. 

REKLAMA

Jednak wcale ma nie chodzić jedynie o ilość, ale również o jakość. Żabka widzi, co się dzieje w światowym handlu i stara się odpowiednio reagować. Tomasz Blicharski, wiceprezes Żabki ds. finansowych i rozwoju zapowiadał jeszcze w tym roku testy sklepów samoobsługowych — otwartych 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

W tym roku sieć pochwaliła się też kartą płatniczą Up and Go. To efekt współpracy sklepów Żabka, Santander Bank Polska oraz brytyjskiego fintechu Dipocket.

Ekspansja Żabki na tym się jednak nie kończy. Właśnie przedstawili propozycję mające zachęcić nowych franczyzobiorców do współpracy. Zdecydowali się na odważny krok, ale mogący zakończyć się powodzeniem.

Pierwsze pół roku z gwarancją przychodu

Tym razem sieć ma ofertę dla tych, którzy nie boją się franczyzy jako formy współpracy. Ci przedsiębiorcy, którzy zdecydują się podpisać stosowną umowę z Żabką, najpóźniej do 31 marca 2020 r. mogą liczyć na niespotykane profity. Sieć przez pół roku obiecuje nie patrzeć się na osiągany przez franczyzobiorcę obrót i gwarantować mu przychód na poziomie nie nie niższym niż 15 tys. zł netto. 

W ramach rozwoju naszego systemu franczyzowego uprościliśmy ofertę skierowaną do nowych franczyzobiorców, by była atrakcyjna, ale dawała również gwarancję rozwoju placówki, szczególnie na starcie, kiedy jest to najtrudniejsze – przekonuje Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska.

Bierzemy odpowiedzialność za lokalizacje naszych sklepów, w których wyborze pomaga nam sztuczna inteligencja

- podkreśla przedstawiciel Żabki.

Manikowski podkreśla, że doświadczenia sieci pokazują, że taka kwota pozwala franczyzobiorcy zatrudnić pracowników, przeszkolić ich i skoncentrować się na dobrym zarządzaniu sklepem, poznaniu klientów i ich potrzeb.

Na start w pełni wyposażony i zatowarowany sklep

To nie wszystkie propozycje dla tych, którzy w najbliższym czasie zdecydują się prowadzić biznes pod szyldem Żabki. Sieć obiecuje przekazywać debiutantom gotowy od razu do prowadzenia sklep. Przynajmniej pierwszym wyposażeniem nie trzeba się martwić. Przeznaczone na franczyzę punkty handlowe będą również wyposażane w nowoczesne meble oraz sprzęt. To nie wszystko. Żabka Polska gwarantuje także wsparcie logistyczne, IT oraz działania marketingowe, przekładające się skutecznie na efektywność sprzedaży.

REKLAMA

Według przedstawicieli sieci tak skonstruowana oferta może stać się okazją dla tych, którzy chcą w handlu stawiać pierwsze kroki.

Z pewnością nasza oferta to atrakcyjna alternatywa dla osób planujących własny biznes „od zera”, ale także szansa dla osób potrzebujących wsparcia w aktywizacji zawodowej, na przykład ze starszej grupy wiekowej

- przekonuje Adam Manikowski.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA