REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Warszawka oszaleje. Żabka dostarczy hot-doga i panini w plener i pod drzwi

Żabka Jush od połowy maja uruchomiła opcję dostawy ciepłych przekąsek na terenie Krakowa. Teraz przyszedł czas na stolicę, gdzie mieszkańcy mogą zamawiać do domu i w plener hot-dogi. Jest jednak jeszcze jeden bonus — ofertę dań na ciepło rozszerzono o panini.

20.08.2023
18:34
Żabka dostarczy hot-doga i panini w plener i pod drzwi
REKLAMA

Hot-dog to znana na całym świecie przekąska. Połączenie bułki, gorącej parówki i sosu zawładnęło kubkami smakowymi praktycznie w każdym zakątku Ziemi. Choć jego korzenie wywodzą się z Niemiec, to przede wszystkim kojarzy się z nowojorskimi ulicami i meczami baseballu. To właśnie w Stanach Zjednoczonych konsumuje się aż 20 mld hot-dogów rocznie! Przekąska jest tak popularna, że doczekała się nawet swojego święta, które przypada na 4 lipca.

REKLAMA

Nad Wisłą zjesz hot-doga bez wstawania z koca

Ta szybka przekąska podbiła również polskie serca. Od teraz oprócz Krakowian również mieszkańcy Warszawy mogą po nią sięgnąć, nie wychodząc z domu, pracy czy nie podnosząc się z koca w parku, ponieważ przekąskę można zamówić w aplikacji Żabka Jush. Dodatkowo w aplikacji została uzupełniona oferta o panini.

Pilotaż nowej usługi w Krakowie pomógł nam udoskonalić nasze procesy operacyjne, które w tej sytuacji sprawdziły się bardzo dobrze. Dzięki temu nasza oferta gorących dań została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez mieszkańców Krakowa. Mając to doświadczenie, zdecydowaliśmy się wprowadzić ciepłe przekąski do Warszawy – mówi Kamil Bąkowski, Marketing and eCommerce Director w Lite e-Commerce, start-upu odpowiedzialnego za Żabkę Jush.

Wejście nowej funkcjonalności do Warszawy jest kolejnym krokiem Żabki Jush w rozwoju usługi dostawy ciepłych przekąsek do swoich użytkowników. Na początkowym etapie będzie ona dostępna jedynie dla wybranych mieszkańców Warszawy. Hot-dogi oraz panini będą mogli zamówić klienci z części Mokotowa, Woli oraz Śródmieścia znajdujący się w obszarze działania magazynów obsługujących dostawy ciepłych przekąsek. 

Parówka w bułce z wybranym sosem stała się hitem

Przekąska serwowana jest w standardowej, znanej klientom Żabki bułce i z dodatkiem wybranego sosu. Użytkownicy Żabki Jush będą mogli zamówić hot-doga z parówką w rozmiarze MAX, który będzie dostarczany z jednym z trzech sosów do wyboru: ketchup, czosnkowy i cieszący się największych zainteresowaniem w Krakowie — tysiąca wysp.

Z kolei panini będzie dostępne w trzech wariantach:

  • z kurczakiem,
  • z serem cheddar z szynką,
  • serem i papryczkami jalapeno.
REKLAMA

Sieć sklepów zapewnia, że proces przygotowania hot-doga i panini odbywa się w tym samym miejscu, gdzie kompletowane są zamówienia. Przed transportem przekąski są odpowiednio zabezpieczane przeciwko wychłodzeniu i uszkodzeniom, dzięki czemu dojadą do klientów ciepłe i w takiej samej formie jakby były robione na miejscu w sklepie Żabka.

Trzeba przyznać, że hot-dogi to jedna z ulubionych przekąsek Polaków. Żabka przypomina, że sprzedała w zeszłym roku aż 74 mln sztuk tej ciepłej przekąski, a w rekordowym dniu ubiegłego roku sprzedano łącznie 370 tys. hot-dogów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA