REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

To rzadkość w Polsce. Tide Software otwiera studia na Akademii Koźmińskiego

Spółka Tide Software, dostawca platform komunikacyjnych, zdecydowała się na ciekawy ruch: otwiera studia dla swojej kadry zarządzającej we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego. Już tej jesieni menedżerowie rozpoczną edukację w ramach programu Akademia Kompetencji Zarządczych.

18.09.2023
18:58
rekrutacja-na-studia-opóźniona
REKLAMA

Unikalny program dwuletnich studiów podyplomowych powstał z myślą o menedżerach zatrudnionych w strukturach spółki Tide Software. Program studiów podyplomowych uwzględnia prace nad strategią firmy oraz jej plany biznesowe.

REKLAMA

Przed słuchaczami blisko 300 godz. wykładów i tyle samo ćwiczeń praktycznych. Wspólnie z naukowcami i praktykami biznesu słuchacze będą rozwijać swoje kompetencje w zakresie:

  • zarządzania zespołami,
  • dbania o ich dobrostan,
  • identyfikacji potencjału,
  • motywacji.

Akademia Koźmińskiego to oczywisty wybór

W ramach programu rozwijana będzie wiedza z obszaru trendów ekonomicznych, przygotowania spółki do wykorzystywania szans rynkowych oraz reagowania na zagrożenia biznesowe. Warunkiem ukończenia studiów będzie przygotowanie i obrona projektu doradczego, związanego z wyzwaniami firmy.

Czytaj więcej o edukacji biznesowej

Wybór Akademii Koźmińskiego jako partnera w rozwoju naszej kadry menedżerskiej był oczywisty. Zależało nam na doświadczeniu, ale też połączeniu wiedzy naukowej z najnowszymi badaniami oraz praktycznym podejściem. Jesteśmy w ważnym momencie zwiększania skali działania w Tide Software, ekspansji zagranicznej i dalszej profesjonalizacji procesów - mówi Jolanta Hryniewicka, wiceprezes Tide Software.

Jak podkreśla, unikalny program w Akademii Leona Koźmińskiego przygotowany jest z myślą o sektorze MŚP.

Dwuletnie studia to inwestycja w rozwój naszej kadry menedżerskiej. To zwykle wartość dodana, którą swoim pracownikom oferują międzynarodowe korporacje. Chcemy jednak, by  takie możliwości rozwoju były dostępne również w mniejszych i średnich spółkach - dodaje Jolanta Hryniewicka.

W programie studiów weźmie udział kadra menedżerska pozostałych spółek należących do Grupy Tide: Tide Mobile i JJT Elementum.

Wysoki ranking i doświadczona kadra pomoże w rozwoju menedżerów

Program dla Grupy Tide to nie pierwszy taki projekt Akademii Leona Koźmińskiego. Wybór uczelni podyktowany został m.in. doświadczeniami w rozwoju pracowników oraz pozycją w rankingach Financial Times, plasujących Akademię wśród najlepszych uczelni biznesowych, oferujących otwarte i zamknięte programy rozwojowe.

REKLAMA

Rankingi Financial Times Executive Education wskazują, że jesteśmy najlepszym wyborem jako partner rozwojowy dla klientów indywidualnych i biznesowych nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej - tłumaczy dr Sylwia Hałas-Dej, dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego.

Uroczysta inauguracja Akademii Kompetencji Zarządczych programu studiów podyplomowych dla spółek Tide odbędzie się 29 września 2023 r. w murach uczelni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA