REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Szykuje się szturm na Biedronkę? Nowy konkurs w dyskoncie

Biedronka chyba chce w tym sezonie sprzedać rekordową liczbę zeszytów. Dyskont wprowadził do oferty artykuły szkolne z motywem piłkarskim z logo Reprezentacji Polski. I ogłasza konkurs. Nagrody? Możliwe, że dyskonty będą szturmować dzieci i wyjątkowo tym razem nie po to, aby zdobyć kolejną maskotkę.

16.08.2023
18:46
biedronka home
REKLAMA

Biedronka wystartowała z konkursem dla młodych fanów piłki nożnej. Kupując artykuły szkolne z wizerunkami ulubionych piłkarzy oznaczone logo Reprezentacji Polski, można wygrać ekstra nagrody. Numerem jeden są podwójne bilety na mecz Polska – Mołdawia, ale są też m.in. koszulki z autografami piłkarzy. Akcja potrwa do połowy września.

REKLAMA

Przybory szkolne zaprojektowane we współpracy z PZPN

Biedronka dla najmłodszych fanów Reprezentacji Polski w piłce nożnej przygotowała przybory szkolne z wizerunkami polskiej kadry, które - jak wskazuje dyskont - mają inspirować do osiągania jak najlepszych wyników w trakcie edukacyjnych zmagań w nowym roku szkolnym. Do wyboru są m.in. zeszyty o różnej wielkości i liczbie kartek, a także bloki i teczki.

Kupując jeden z powyższych produktów piłkarskich, zaprojektowanych wspólnie z PZPN i dostępnych w sklepach Biedronka, można wziąć udział w konkursie organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Piłkarze reprezentacji to prawdziwi idole dla dzieci, stąd inicjatywa, aby najmłodsi wymyślili dla nich kreatywne, bohaterskie pseudonimy - informuje dyskonter.

Na szczęśliwców, którzy pomogą znaleźć zawodnikom nowe przydomki, czeka:

  • 50 podwójnych biletów kategorii 1. na mecz Polska-Mołdawia,
  • 10 zaproszeń na oglądanie oficjalnego treningu reprezentacji Polski,
  • 2 koszulki z autografami piłkarzy. 

Jak wziąć udział w konkursie?

Na okładce jednego z piłkarskich produktów należy zapisać wymyślony dla reprezentanta Polski w piłce nożnej kreatywny pseudonim, następnie zrobić zdjęcie i wysłać je poprzez stronę www.laczynaspilka.pl/heroes-club/. Konkurs trwa do 15.09.2023 r.

Każdego roku dokładamy starań, aby oferta szkolna Biedronki była różnorodna i trafiała w gusta naszych wymagających, najmłodszych klientów - mówi Beata Szymanowska, dyrektor kategorii w dziale zakupów odpowiedzialna za ofertę szkolną w sieci Biedronka.

REKLAMA

Beata Szydłowska ma też nadzieję, że produkty piłkarskie znajdą się w plecakach uczniów, a wizerunki ulubionych piłkarzy będą zagrzewały do walki o jak najlepsze wyniki na polu edukacji, ale też będą przypominały, jak ważna jest aktywność fizyczna.

Najnowsze produkty piłkarskie to nie jedyna oferta szkolna dostępna w Biedronce. W dyskoncie znajdzie się wiele innych produktów potrzebnych do szkoły.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA