REKLAMA
  1. bizblog
  2. Pieniądze

Błyskawiczna promocja. Kto pierwszy, temu Santander wypłaci kasę

Na przystąpienie do promocji na Konto Select w Santanderze został niespełna tydzień. W ramach tej błyskawicznej akcji Santander Bank oferuje do 400 zł w ramach premii pieniężnej. Warunki nie są wymyśle i łatwo je spełnić.

24.05.2024
20:33
konto-firmowe-uslugi-online-Santander
REKLAMA

Promocja 400 zł na dobry początek, która dotyczy Konta Select w Santander Banku potrwa tylko do 31 maja 2024 r. Oznacza to, że do tego czasu trzeba złożyć wniosek o otwarcie rachunku obowiązkowo z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej. Aby skorzystać z nagród przyznawanych w ramach akcji Santandera, musisz oficjalnie wyrazić wolę przystąpienie do promocji, w tym również wyrazić zgodę na działania marketingowe podejmowane przez bank, zaakceptować regulamin promocji.

REKLAMA

Następnie w ciągu kolejnych dziesięciu dni kalendarzowych, czyli do 10 czerwca, podpisać umowę z bankiem na produkty objęte promocją (konto Select, karta debetowa, bankowość online).

Więcej wiadomości na temat promocji w bankach

Co zrobić, żeby zgarnąć premię za promocję

Nagrody w tej błyskawicznej promocji Santandera wypłacane są w dwóch transzach. Pierwsza w wysokości 200 zł w sierpniu. Aby ją otrzymać, trzeba po podpisaniu umowy z bankiem w dwóch kolejnych miesiącach (w czerwcu i lipcu) następujące warunki:

  • zalogować się co najmniej 5 razy do aplikacji Santander mobile
  • zapłacić co najmniej pięć razy kartą lub Blikiem (bank nie zalicza do premiowanych transakcji wypłat z bankomatów, wpłat z bankomatów, przelewów na Blik na telefon)
  • zapewnić co najmniej 1000 zł wpływu na konto albo min. 300 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat

Kolejne 200 zł bank wypłaci październiku 2024 r. Warunki są podobne jak wcześniej. Dostaniesz pieniądze, jeśli i w sierpniu, i we wrześniu 2024 r. spełnisz wszystkie poniższe warunki:

  • zalogujesz się co najmniej pięć razy do aplikacji Santander mobile;
  • zapłacisz co najmniej pięć razy kartą lub BLIKIEM (nie liczą się wypłaty i wpłaty gotówki do bankomatów, przelewy na telefon Blik, wypłat gotówki z bankomatów kodem i czekiem BLIK)
  • na twoje konto wpłynie co najmniej 1000 zł lub 300 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat
REKLAMA

Kto może wziąć udział w promocji

Tradycyjnie tak jak inne banki Santander wyklucza z promocji klientów, którzy już korzystają z jego usług lub w ostatnim czasie przestali to robić. W tym konkretnym wypadku graniczną datą jest 1 stycznia 2021 r. Oznacza to, że możesz zgarnąć nagrody, jeśli przestałeś być klientem Santandera przed tą datą. Do akcji nie mogą też przystąpić pracownicy banku, zarówno zatrudnieni na etatach, jak i współpracownicy. W tym miejscu skorzystasz z promocji 400 zł na dobry początek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA