REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes
  3. Zakupy

Wow, ale promocja w Biedronce! Na dodatek towar możesz kupić prosto z samochodu

Biedronka ma nowy pomysł na sprzedaż towarów z kategorii non food i tekstyliów. Zapakowali go do ciężarówek, którymi jeżdżą po całym kraju. Outlet Trucki Biedronki oferują promocje sięgające nawet 70 proc.

16.08.2019
11:18
Outlet Trucki Biedronki promocje
REKLAMA

Przedstawiciele portugalskiej spółki Jeronimo Martins, właściciela polskiej sieci Biedronka, chcąc dojrzeć nad Wisłą jakąś realną konkurencję muszą naprawdę wytężyć wzrok. Z obrotem rzędu 51,2 mld zł za ubiegły rok zostawili daleko w tyle Grupę Schwarz (Kaufland i Lidl). Na większy kawałek tego tortu ochotę ma też Aldi, który tak naprawdę dopiero rozpoczyna na poważnie ekspansję na Polskę.

REKLAMA

Teraz najwyraźniej Biedronka chce dodatkowo zawstydzić swoich konkurentów i inicjuje zupełnie nowy sposób sprzedaży swoich produktów przemysłowych, nie związanych z żywnością i tekstyliami.

Outlet Trucki Biedronki co tydzień gdzie indziej.

Chodzi o Outlet Trucki Biedronki, które odwiedzają kolejne miasta Polski. Jak podaje portalspozywczy.pl pochodzące z zeszłorocznej kolekcji przedmioty można kupić w przyczepach wyprzedażowych Biedronki z cenami obniżonymi nawet o 70 proc. Do tego wszystkiego Outlet Trucki Biedronki co parę dni będą zmieniać lokalizacje, by w ten sposób dotrzeć do jak największej liczy klientów.

Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne – przekonuje Adam Rybczonek, Regionalny Menedżer ds. marketingu operacyjnego Biedronki.

Do końca tego tygodnia Outlet Trucki Biedronki można spotkać w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu-Zalasewie. Od przyszłego wtorku z kolei pojawią się w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.

REKLAMA

Biedronka nie chce dać się dogonić.

Dla przedstawicieli sieci Biedronka nie ma ważniejszego celu niż pozostanie numerem jeden w handlowych sercach Polaków. A zapowiedzi inwestycyjne konkurentów nie mogą pozostawiać bez echa. Stąd w ostatnim czasie kilka nowości i innowacji od Jeronimo Martins. Outlet Trucki Biedronki to nie wszystko. Wcześniej Biedronka ruszyła z testami skanerów kart lojalnościowych „Moja Biedronka”. Po trzech miesiącach z takiej formy miało korzystać nawet 80 proc. klientów.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA