REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Łowcy okazji gotowi? Erli ma dla was ofertę

Erli uruchomiło w aplikacji sekcję Najtaniej. Na platformie codziennie będą pojawiać się promocje na produkty codziennego użytku, ale też produkty do domu, ogrodu, a także elektronika. Dodatkowym bonusem jest rok darmowej dostawy oraz kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

25.09.2023
17:47
e-commerce
REKLAMA

Przeprowadzone w maju badanie „Konsumpcja w warunkach wysokiej inflacji” wykazało, że 60 proc. Polaków z powodu wzrostu cen wydaje na zakupy więcej pieniędzy, konkretnie ich wydatki wzrosły średnio aż o 57 proc. To niewątpliwie wpływa na kształtowanie nowych nawyków zakupowych oraz powoduje, że konsumenci zdecydowanie częściej poszukują lepszych ofert. Polacy są gotowi spędzić więcej czasu na znalezienie produktów w absolutnie najniższych cenach. Odpowiedzią Erli jest uruchomienie nowej sekcji w aplikacji mobilnej o nazwie NAJtaniej.

REKLAMA

NAJtaniej dla łowców okazji

Sekcja ma pomóc klientom, którzy nie mają czasu na porównywanie różnych ofert, a chcą mieć pewność, że wybierają wyjątkowe okazje.

Nowa sekcja w aplikacji to - jak zapewnia Erli - także korzyść dla wytrawnych poszukiwaczy okazji.

Codziennie lista ofert będzie uzupełniana o kilkadziesiąt kolejnych produktów w najniższych cenach. Produkty objęte promocjami będą dostępne w sekcji Najtajniej tylko przez określony czas oraz w ograniczonych ilościach, dlatego warto pamiętać o zasadzie kto pierwszy, ten lepszy – zapowiada platforma.

Użytkownicy, którzy nie chcą przegapić najlepszych okazji, nie muszą się martwić, wystarczy upewnić się, że w ustawieniach ich aplikacji jest włączona opcja powiadomień.

Więcej wiadomości o Erli

Darmowa dostawa i kupon rabatowy dla użytkowników aplikacji

W aplikacji klienci znajdą produkty:

  • 2 opakowania kapsułek do prania Ariel All-in-1 po 144 szt. za jedyne 169,23 zł, to o 20 proc. taniej;
  • kawa ziarnistą Pellini espresso bar vivace 4 x 1 kg za 203,99 zł, to o 7 proc. taniej;
  • 6 lamp solarnych Pochodnia LED za 50,73 zł (20 proc. taniej);
  • stylowe łóżeczko drewniane dziecięce SkiddoüKrubb tylko za 350 zł (68 proc. taniej).
REKLAMA

Na platformie poza produktami codziennej potrzeby, w sekcji NAJtaniej będą prezentowane oferty między innymi z kategorii np.: dom i ogród czy elektronika a na każdego, kto pobierze aplikację i zarejestruje konto, czekają dodatkowe korzyści, m.in.:

  • niższe ceny – wyłącznie dla użytkowników aplikacji, dzięki czemu klienci będą mieli jeszcze tańsze zakupy zawsze pod ręką;
  • gwarantowana darmowa dostawa przez rok – wszyscy kupujący w aplikacji mogą liczyć na gwarancję bezpłatnej dostawy na zakupy za min. 79 zł, w ramach bezpłatnego abonamentu;
  • rabat na kolejne zakupy – każdy, kto zrobi zakupy w aplikacji mobilnej, otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł, który będzie mógł wykorzystać przy następnej transakcji.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA