REKLAMA
  1. bizblog
  2. Praca

Lidl szuka pracowników pod Warszawą. Zatrudni 200 osób

Lidl Polska stawia pod Warszawą centrum dystrybucji. Do nowego obiektu w Piorunowie koło Błonia dyskonter poszukuje ok. 200 osób. Na jakie zarobki można liczyć?

11.04.2023
14:57
Lidl szuka pracowników pod Warszawą. Zatrudni 200 osób
REKLAMA

Nowe centrum dystrybucji będzie już trzynastym, jakie Lidl posiada na terenie naszego kraju. To pod Błoniem ma ułatwić obsługę warszawskich i podwarszawskich sklepów. Obecnie trwa rekrutacja.

REKLAMA

Nowoczesny magazyn

Jak podaje Lidl Polska, otwarcie nowego obiektu planowane jest za kilka miesięcy, we wrześniu. Hala magazynowa ma ok. 68 tys. mkw.

Będzie to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w portfolio Lidl w Europie. Z myślą o środowisku, obiekt wyposażony zostanie w takie rozwiązania, jak: instalacja fotowoltaiczna, system wykorzystania wody deszczowej, energooszczędne oświetlenie, a także rekuperacja i instalacja odzysku ciepła z chłodnictwa. Ostatnie pozwoli na całkowite ogrzewanie hali magazynowej przy temperaturze zewnętrznej powyżej ok. 2 st. °C - opisuje biuro prasowe Lidla.

I dodaje, że nowoczesne wyposażenie sprawi, że hala będzie bezpieczna oraz cicha, czyli pozbawiona charakterystycznego dla tego typu obiektów uciążliwego hałasu, co ma przełożyć się na komfortowe warunki pracy.

Kogo szuka Lidl do parcy?

Wynagrodzenie dla początkującego pracownika magazynu Lidla, zajmującego się kompletowaniem towaru (komisjoner), wynosi od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto. Po pierwszym roku pracy płaca wzrasta do poziomu od 5050 zł brutto do 5500 zł brutto. Po upływie dwóch lat zarobki pracownika na tym stanowisku wynoszą od 5300 zł brutto do 5800 zł brutto.

REKLAMA

Dodatkowo pracownicy Lidla mogą liczyć na 25 różnych benefitów. Wśród nich są opieka fizjoterapeuty, darmowe obiady, dostęp do programu wsparcia pracowników i platformy eTutor), a także premię od uzyskanych wyników oraz rosnące zarobki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA