REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Lidl wskakuje na Pol’and’RockFestival. Dyskont będzie działał non stop

Już w ten weekend startuje Pol’and’RockFestival. Jak co roku na polu namiotowym będzie postawiony festiwalowy sklep Lidla, w którym będzie można zaopatrzyć się we wszystko, co będzie potrzebne, aby bawić się beztrosko.

31.07.2023
17:21
Lidl wskakuje na Pol’and’RockFestival
REKLAMA

Od 3 do 5 sierpnia 2023 r. na wszystkich fanów rocka czeka prawdziwa muzyczna uczta na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno. Na festiwalu Pol’and’RockFestival nie zabraknie również Lidla, bo dyskonter już po raz 13. będzie prowadził sprzedaż.

REKLAMA

Podczas festiwalu Lidl będzie czynny bez przerwy

Lidl Polska przypomina, że już od 14 lat wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, natomiast Lidl’and’Rock, czyli Rockową Wyspę, dyskont postawi już po raz 13. na Festiwalu. Do tej pory sieć przekazała na cele Fundacji WOŚP ponad 43 mln złotych. Natomiast postawienie sklepu podczas festiwalu to - jak wskazuje Lidl - podziękowanie dla wszystkich wolontariuszy zaangażowanym w zbiórki WOŚP.

Pol’and’RockFestival rozpocznie się w tym roku już w najbliższy weekend, a rockowa wyspa Lidla, czyli sklep Lidl Polska, będzie otwarta dla festiwalowiczów już od wtorku 1 sierpnia od godz.12.00 aż do niedzieli 6 sierpnia również do godz. 12.00. Oznacza to, że sklep będzie funkcjonował nieprzerwanie przez 120 godzin - podała sieć w komunikacie.

Co można będzie zakupić podczas festiwalu?

W rockowym sklepie Lidla każdy festiwalowicz - jak zapewnia sieć - znajdzie wszystko, czego potrzebuje podczas wydarzenia. Prócz chłodnych napojów i lodów, dyskonter dostarczy uczestnikom imprezy także pieczywo z piekarni Lidla. W asortymencie nie zabraknie również owoców i warzyw, słodyczy i przekąsek oraz nabiału i kabanosów. A do tego sieć dostarczy także campingowe wyposażenie.

REKLAMA

Oprócz artykułów spożywczych w sklepie będzie można zakupić  tzw. festiwalowe „must-have”, czyli akcesoria biwakowe. Dzięki temu uczestnicy mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy na miejscu i nie muszą martwić się o przeładowane bagaże. W rockowym Lidlu znajdziemy między innymi apteczki, ręczniki, maty, śpiwory, klapki czy podstawowe elementy odzieży - dodaje sieć w komunikacie.

Rockowa Wyspa Lidla działa tak jak standardowe sklepy sieci. Płatności będzie można realizować w dowolnej formie gotówkowej i bezgotówkowej. Na miejscu oprócz standardowych kas, obsługiwanych przez pracowników Lidla, do dyspozycji będą także kasy samoobsługowe. Na wszystkich, którzy wybiorą rockowy sklep w aplikacji Lidl Plus, jako ulubiony, czekają kupony np. w ramach ofert 2+1 gratis.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA