Największa kradzież w historii. Hakerzy zabrali z giełdy kryptowaluty warte 1,5 mld dol.
Świat kryptowalut od zawsze przyciągał nie tylko inwestorów i entuzjastów nowych technologii, ale również cyberprzestępców. Tym razem ich celem stała się giełda Bybit, z której przestępcy wykradli aktywa o wartości 1,5 mld dol. To może być największa tego typu kradzież w historii kryptowalut. To bolesne przypomnienie, że nawet największe giełdy nie są odporne na ataki hakerów.

REKLAMA