Giełda Papierów Wartościowych kolejne cztery lata z tym samym prezesem. Co za stabilizacja
Marek Dietl został wybrany na kolejną czteroletnią kadencję prezesa Giełdy Papierów Wartościowych. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, Dietl będzie kierował warszawską giełdą 8 lat z rzędu, czyli najdłużej od czasów pierwszego prezesa GPW Wiesława Rozłuckiego. Oznaczać to będzie wyjątkową stabilizację po kilku latach gwałtownych zmian na tym stanowisku. (fot. GPW/Flickr)

REKLAMA